Paskola su uzstatu

Kai reikia pinigų, bet nėra nuolatinių pajamų

Paskola su uzstatu

Paskola su uzstatu

Paskolą banke, kredito įstaigoje galima imti, jei gaunate nuolatines pajamas, randate laiduotoją arba užstatote turtą. Būtent apie paskola su uzstatu ir tokio skolinimosi privalumus yra šis straipsnis.

Greitųjų kreditų teikimo sąlygos

Greita paskola – populiarus būdas gauti pinigų, kai atsiranda laikinų finansinių sunkumų. Tokia paskola, kuriai gauti nereikia užstato, teikiama Lietuvos Respublikos piliečiams, sulaukusiems pilnametystės, gaunantiems nuolatines pajamas. Norite paskolos, kuriai nereikia užstato? Itin svarbu gauti nuolatines pajamas, tai gali būti darbo užmokestis, socialinės išmokos. Skolinama suma negali viršyti 40 procentų mėnesio pajamų. Atsižvelgiama ir į tai, ar Jūsų mokėjimų istorija skaidri, t. y., ar neturite kitų finansinių įsipareigojimų, neatiduotų skolų, ar anksčiau tvarkingai ir laiku atiduodavote skolas. Jei atitinkate šiuos reikalavimus, tai paskolą gausite internetu arba trumpąja žinute vos per keliolika minučių. Vis dėlto, ne visi atitinka nustatytus kriterijus. Ką daryti tokiu atveju? Puiki išeitis – paskola su uzstatu.

Pinigai įkeičiant turtą

Jūs negaunate nuolatinių pajamų? Nesirūpinkite, nes vis dar turite galimybę gauti paskola su uzstatu be pajamu. Būtent paskola su uzstatu bedarbiams kartais yra vienintelė išeitis pasiskolinti pinigų svarbiam pirkiniui. Tokios paskolos yra gerai dėl to, kad gausite didesnę pinigų sumą, bet reikės mokėti mažiau palūkanų. Kur teikiamos paskolos su uzstatu kaune? Nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste gyvenate, nes paskolinti gali ne tik juridiniai, bet ir fiziniai asmenys, t. y. netgi Jūsų kaimynas. Jam tereiks parašyti dokumentą, kuriame būtų žodžiai: suteikiu paskola su uzstatu. Finansinę pagalbą suteikia lombardai, bankai, kredito įstaigos, todėl geriau nepasikliauti bet kuo, ypač nepažįstamais žmonėmis. Virtualioje erdvėje galima rasti skelbimų, kuriuose siūloma suteikti paskolą, Jums tereikia pasirūpinti uzstatu. Nesusiviliokite tokiu pasiūlymu, nes Jus gali apgauti, sukčių visada apstu.

Esminiai paskolų įkeičiant turtą privalumai

Kaip jau minėta, nebūtina turėti pajamų, kad gautumėte paskolą. Svarbu pasirūpinti uzstatu. Juo gali būti nekilnojamasis turtas, pavyzdžiui, žemės sklypas, namas, ūkinis pastatas, butas ir pan. Patogu ne tik tai, kad galite įkeisti bet kokį turtą, bet ir tai, jog pinigų gauna net ir blogą kreditingumą turintys žmonės. Kredito davėjui nesvarbu, kokia Jūsų finansinė padėtis šiuo metu, kokių problemų turėjote praeityje, nes jis užtikrintas, kad grąžinsite pinigus, nes įkeitėte turtą. Kas bus, jei neturėsite pinigų? Turtas liks pinigų davėjui. Galbūt Jums reikia gyvenamosios vietos? Yra teikiama busto paskola su uzstatu, pasirinkite tokią finansinę pagalbą teikiančią įstaigą, kurioje geriausios sąlygos. Daugiau informacijos ieškokite internete, paieškos sistemoje įveskite paskola su uzstatu skaiciuokle, paskola su uzstatu vilnius ar pan.

Įvertinkite riziką

Nesvarbu, kokią paskolą imsite (tokią, kuriai nereikia užstato, ar paskola su uzstatu), visada reikia apsvarstyti savo finansinę situaciją. Įvertinkite, ar sugebėsite laiku pervesti mėnesines įmokas ir iki nurodyto termino grąžinti visą sumą. Bet koks skolinimasis – atsakingas žingsnis, kurį reikia žengti apgalvotai, ne pernelyg skubotai. Jei įsiskolinsite, ateityje kils didelių sunkumų. Jūsų kreditingumo istorija bus tokia, kad jokia finansinę pagalbą teikianti įstaiga neskolins Jums, jei neturėsite užstato. Jus laikys nepatikimu klientu. Svarbu tai, kad turėsite problemų, teks minti teismų slenksčius ir prarasite savo būstą, jei ėmėte paskolą užstatant turtą.

Taigi paskola su uzstatu – puikus būdas gauti reikiamą pinigų sumą ilgesniam laikui neturint pajamų. Vis dėlto nepamirškite gerai apsvarstyti visus teigiamus ir neigiamus paskolų ėmimo aspektus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *