Paskolos Anglijoje (arba UK)

Paskolos Anglijoje gali būti būtinybė jei jūs esate ten dirbantis lietuvis ir susidūrėte su kokiais nors sunkumais. Tokių įstorijų yra apstu – žmonės išvyksta tikėdamiesi gražesnio rytojaus, tikėdamiesi susirasti darbą, bet ten nuvykę atsiduria nelaimėje. Yra ne tik daugybė realių istorijų, bet ir daugybė loginių scenarijų, kuriuose paskolos UK yra vienintelė išeitis išsikapstyti.

Kas yra paskola Anglijoje? Tai yra paskola žmonėms, gyvenantiems Anglijoje ar bent jau laikinai ten apsistojusiems. Lietuviai tokią paskolą gauti būtų ganėtinai sudėtinga dėl keletos priežasčių. Pirma, emigrantas lietuvis Anglijoje nėra išgyvenęs 8 metų, kurių reikia tam, kad tave laikytų tos šalies piliečiu. Tai reiškia, kad iki tol, jūs sudaryti paskolos sutarties negalėsite, nes bankai neturi jokios jurisdikcijos kitose šalyse.

Antra, jūs dažniausiai dirbate sezoninį, santykinai mažai apmokamą ir nestabilų darbą. Tai reiškia, kad bankas nenorės jums suteikti paskolos Anglijoje, nes jūsų pajamos yra per daug rizikingos. Banko atžvilgiu, jums praradus darbą, pakiltų rizika jums tapti nemokiu, o Anglijos bankai to tikrai nenori.

Trečia, komerciniai ar investiciniai Anglijos bankai nėra linkę suteikti paskolos tiems žmonėms, kurie nemoka jų kalbos. Jei jūs nesuprantate angliškai, kas yra realus variantas, jums gali būti sunku tos paskolos paprašyti. Be abejonės, jūs galite eiti į banką ir prašyti paskolos Anglijoje su savo draugu, tačiau tuomet banko darbuotojai nežiūrės į jus rimtai ir vargiai suteiks jums paskolą.

Ketvirta, tam, kad suteiktų paskolą užseniečiais, o jums tam, kad gautumėte paskolą iš užsienio banko, yra privalomas specialus advokatas. Jo rolė būtų interpretuoti tam tikrus legalius aspektus ir paaiškinti ką jie reiškia šios šalies kontekste. Nes tie patys įstatymai Lietuvoje ir Anglijoje gali būti interpretuojami skirtingai.

Tai yra priežastys kodėl jums, kaip emigrantui, paskolos Anglijoje gauti gali ir nepavykti. Tokiais atvejais reikia galvoti apie alternatyvas. Galite skolintis iš artimųjų, kurie bus labiau supratingi nei bankininkai, galite skolintis iš draugų ar kitų kreditorių. Bandyti skolintis internetu ar sms žinute naudojant mobilųjį telefoną yra vienas iš variantų, kuriuos galėtumėte apsvarstyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *