Paskolos internetu be užstato

paskolosLietuvoje paskolos internetu be užstato yra bene dažniausias pasirinkimas paskolų ieškančių tarpe, nes tokie kreditai dažniausiai yra išduodami vos per keletą minučių. Tokios paskolos internetu suteikiamos tik tiems asmenims, kurie nuolatos gauna pajamas. Tai reiškia, kad net ir turint 18 metų, galima gauti neigiamą atsakymą iš kredito teikėjo. Ar paskola bus suteikta paaiškės tik tuomet kai pateiksite kredito paraišką pagal kreditoriaus reikalavimus. Tada vyks įprastas mokumo patikrinimas, po kurio ir paaiškės ar kreditorius jums paskolins pinigų ar ne. Skolinti tokias paskolas gali tik juridiniai asmenys, todėl jeigu kažkur pamatėte, kad šios vartojimo paskolos teikiamos fizinių asmenų, turėkite galvoje, kad tokie skolintojai veikia nelegaliai.

Dažniausiai kredito gavėjai nėra įsitikinę ar jie pasirinko gerą pasiūlymą, nes galima matyti, kad vis daugiau žmonių pradelsia mokėti įmokas. Trumpai tariant, naujiems klientams rekomenduojama atsižvelgti į kreditorių pasiūlymus t.y. būtina žiūrėti į kiekvieną ir tik tada rinktis geriausią. Didžiausia klaida tame, kad ypač nauji klientai renkasi tik populiariausias bendroves, kurios ne visada skolina mažiausiomis palūkanomis. Mažiausias palūkanas gali nustatyti ir tos bendrovės, kurios reklamuojasi tik minimaliai. Būtent todėl visų pasiūlymų ieškoti siūlytume internete, nes čia gausu ir atitinkamų svetainių, kuriose leidžia nesunkiai apžvelgti visus geriausius pasiūlymus.

Taip pat reikėtų priminti tai, kad jau nebėra galimybės skolintis nakties metu. Greitieji kreditai visą parą nebėra teikiami todėl, kad mokumo vertinimo nuostatų atnaujinimas draudžia skolinti pinigus nuo 22 iki 7 valandos. Anksčiau kai kurie paskolų teikėjai netgi nakties metus skolindavo pinigus, o dabar jie naktimis gali tik patikrinti kredito paraišką ir tiek.

Kas liečia paskolų teikėjų apsisprendimą dėl kredito išdavimo, verta pastebėti, kad dažniausiai atsakymas priimamas tik peržiūrint kredito istorijos ataskaitą bei SODROS pateikiamą informaciją. Kredito istorijoje matomas skolinimosi reitingas, kuris padeda nustatyti ar asmuo yra patikimas ir visada laiku sugebantis mokėti įmokas. SODRA pateikia informaciją apie gaunamas pajamas, todėl po skaičiavimų, kreditorius nesunkiai gali sužinoti ar jūs turėsite pinigų, kuriuos galėtumėte skirti įmokų mokėjimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *