Paskolos lažyboms? Keista, bet kodėl gi ne?

Paskolos per pastaruosius keletą metų pažengė į priekį labai dideliais žingsniai. Šiandien jau nieko nestebina paskolos internetu, išmaniuoju telefonu ar net SMS žinute, tačiau vis dar pastebima, kad žmonės nustemba sužinoję, kokiems dalykams naudojami pasiskolinti pinigai. Vienas iš tokių dalykų – lažybos.

Statymai lažybose atliekami iš savų pinigų, tikintis, kad įvykis pasisuks ta kryptimi, kuria Jūs planuojate ir taip atgausite savo statymą bei dar papildomai uždirbsite, priklausomai nuo koeficiento, kuris pateikiamas prieš pastatant už tam tikrą įvykį. Kuo didesnis yra statymas, tuo daugiau galima laimėti, tačiau kartais net esant garantuotam dėl pergalės gali būti sunku laimėti daugiau pinigų (ypač jei koeficientas mažas dėl mažos rizikos), tad čia ir pasitelkiamos paskolos internetu ar kitais būdais, siekiant, kad statoma suma būtų didesnė.

Žinoma, labai svarbu suprasti, kad lažybos ir jose atliekami statymai – rizikingas būdas pralobti. Dėl šios priežasties paskolos tokiems dalykams yra retai kada rekomenduojamos, išskyrus tuos, kurie lažybų srityje sukasi ne vienerius metus ir turi pakankamai patirties atskiriant geriausius statymus. Tuo tarpu jei nesate labai gerai patyrę lažybose ir jaučiate, kad nebus galimybės nesėkmės atveju grąžinti paskolos, galite susidurti su labai rimtais finansiniais sunkumais, kurie slėgs Jūsų pečius.

Paskolos internetu imamos ir tokiems dalykams, kaip kuras. Atrodytų juokinga, tačiau kartais automobilio kuras baigiasi pačiu netikėčiausiu momentu, kuomet kortelėje pinigų nėra užtektinai ir kaip tyčia grynuosius palikote namuose. Tokiu atveju paskolos, kurios suteikiamos per kelias ar keliolika minučių, gali būti puiki gelbėjimosi iš nemalonios ir painios situacijos priemonė.

Jau kiek labiau susimąstyti reikia, kuomet paskolos griebiamasi būtiniausiems pirkiniams. Tokioje situacijoje neretai paskola nėra geriausia išeitis, tačiau vis dar didelė dalis žmonių yra linkę skolintis ir taip įklimpsta į dar didesnį skolų bei finansinių rūpesčių liūną, tačiau pasitaiko išimčių. Pavyzdžiui, buhalterijos darbuotojams pamiršus laiku išmokėti atlyginimą prieš šventes ar ilgąjį savaitgalį gali tekti koreguoti savo planus ir atsisakyti suplanuotų išvykų ar net gausių šventinių pietų, tačiau paskolos internetu ar telefonu gali padėti, o tik gavus atlygį už darbą jas galima grąžinti, taip neprisidarant nereikalingų problemų.

Kaip matote, paskolos gali būti imamos absurdiškoms ar net kvailoms situacijoms, tuo tarpu iš paskolų atliekami statymai gali paversti Jus ypač turtingais, jei pasiseks arba priversti skolintis papildomai šventiniams stalui, jei fortūna Jus apleistų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *