Paskolos vestuvėms. Kartais tai geriausia išeitis

Paskolos vestuvemsArtėjančios vestuvės dažnai kelia daugybę klausimų ir vargų, o visa tai dar apsunkina ir finansinis klausimas – iš kur gauti pakankamai lėšų vestuvių šventei organizuoti. Iš tiesų, vestuvės kainuoja daug, nes tai ir renginio vieta, suknelės nuoma, vestuvių fotografija, filmavimas ir kitų paslaugų bei pirkinių gausa.

Vienas iš paprastesnių būdų finansuoti savo vestuves – ilgalaikės paskolos. Renkantis ilgalaikes paskolas verta numatyti terminą, kuris būtų mažiausiai skausmingas paskolos grąžinimui. Kuo terminas ilgesnis – tuo mažesnės yra paskolos įmokos, tačiau tuo pat metu paskola tampa brangesnė, kadangi ilgiau yra mokama, už ilgesnį terminą mokamos palūkanos.

Jei paskolos galimybė Jūsų nežavi – reikėtų pagalvoti alternatyvų. Viena iš jų – pigesnės vestuvės. Taupymas vestuvėms dažniausiai atsiremia į mažesnį šventės dalyvių skaičių, kai kurių paslaugų, pavyzdžiui vestuvių planavimas ar vestuvių fotografija, atsisakymas.

Deja, bet atsisakius kai kurių paslaugų, sumažinus vestuvių apimtį, šventė tampa nebe tokia miela, mažiau prisiminimų, o mėgėjiškos giminaičių ar draugų nuotraukos retai būna tokios vertingos kaip profesionalių fotografų. Vien jų retušavimas duoda labai daug, o kur daug meniška fotografo akis, kadrų „gaudymas“ ir visa tai, ko nemoka nepatyrę fotografai. Taigi, nelabai didelė paskola ir reguliarios išskaidytos įmokos galbūt mažesnė blogybė nei blogos kokybės fotografijos. Žinoma, tai jau spręsti Jums.

Nemenką dalį vestuvių išlaidų galima padengti dovanomis. Ne paslaptis, kad apie pusė visų dovanų yra grynieji pinigai, todėl paėmus paskolas vestuvių šventės organizavimui, po šventės dalį paskolos sumos galima padengti iš dovanų. Ilgalaikės paskolos, grąžinus vos dalį jos, smarkiai atpinga ir taip neslegia Jūsų pečių.

Kaip bepasirinktumėte, ar paskolą ir dideles vestuves, ar jaukų šeimos ir artimų draugų pasisėdėjimą be paskolų, tai Jūsų šventė, todėl pamėginti išspausti iš jos maksimaliai naudos, kuo daugiau džiaugsmo ir smagių akimirkų. Šventė – tik pradžia, o toliau bus tik įdomiau – bendras naujos šeimos gyvenimas, jo statymas, lipdymas, įvairios korekcijos – visai kaip statant namą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *