Patikima apsaugą jūsų aplinkai

grotos langamsGrotos langams patikima ir užtikrinta apsauga jūsų namams, biurui, parduotuvei ar bet kokiai įstaigai. Tai ypač aktualu, jei jūsų langai yra pirmame aukšte. Grotos apsaugos ne tik nuo galimų vagysčių ar įsilaužimų, bet ir nuo nepageidaujamų svečių, tokių kaip benamiai. Taip pat sumažins chuliganizmo riziką, nes  apsaugines grotos gali būti labai tankios, kas neleis lengvai išdaužti lango.

Apsaugokite savo turtą

Šiuolaikinės grotos dedamos ne tik ant langų, bet ir ant durų, balkonų ar kitokių įvairių nišų, be to apsaugines grotos nebūtinai turi būti gremėzdiškos ir gadinančios bendrą pastato vaizdą. Šio metu rinkoje yra platus pasirinkimas, taigi šią apsaugos priemonę nesunkiai priderinsite prie namo interjero, o galbūt net suteiksite savotiško žavesnio ir modernumo.

Privalumai

Be abejo, vienas iš pagrindinių privalumų yra saugumas. Tai tikriausiai yra svarbiausia, tačiau prie viso to susukamos grotos žavi, nes neužstoja vaizdo ir, pavyzdžiui, jūsų parduotuvės vitrinos bus puikiai matomos. Grotos gali būti integruojamos į bendrą apsaugos sistemą ir taip sumažins apiplėšimo procentą iki minimumo, kitaip tariant signalizacija suveiks vos tik kažkas bandys išlaužti grotas, dar net neprisilietęs prie stiklo ar durų. Labai svarbu ir naudinga tai, kad apsaugines grotos langams ar durims yra ilgaamžės ir jums nereikės rūpintis pastoviu jų atnaujinimu ar finansiniu investavimu į šią apsaugos sistemą. Galiausiai, jomis labai paprasta naudotis, o išvaizda – estetiška ir gali būti pritaikoma prie esamo jūsų pastato dizaino.

Išlaužti langą – visai nesudėtinga

Eilinis vagis išlaužti plastikinį langą gali vos per šešias sekundes. Per tiek laiko nespėja atvažiuoja jokios tarnybos. O vagys darbuojasi greitai ir iki atvykstant pagalbai spėja išnešti vertingiausius daiktus. grotos langams – puiki priemonė apsisaugoti nuo tokių žaibiškų apiplėšimų. Jos tvirtos, patikimos ir nėra lengvai įveikiamos vagims. Galiausiai, net bandant įveikti šią apsaugos sistemą bus užtrunkamą gerokai daugiau laiko, per kurį spės atvykti policija ar apsaugos tarnyba. Jeigu gyvenate pirmame aukšte ir turite balkoną, būtinai apsaugokite ir jį, nes dažnai girdimos istorijos, kai vagys į namus ar komercines patalpas įsliūkino per balkoną, kurio langai dažnu atveju būna ne tokie sandarūs. Taigi, čia jus ir vėl išgelbėti gali grotos balkonams, garantuojančios patikimą apsaugą ir estetišką išvaizdą.

Apsaugos sistemos kaina

Kainos priklauso nuo labai daug faktorių: visų pirma grotų dydžio, storio, dizaino. Taip pat atsižvelgiama į sudėtingumą montuojant grotas. Galiausiai, susukamos grotos kaina priklauso ir nuo vietos, kurioje norite, kad būtų įrengta ši apsisaugojimo sistema. Pavyzdžiui, jeigu įmonės atstovams reikės vykti į kitą, toli esantį, miestelį – kaina šiek tiek išaugs. Tačiau jei jums reikalingos grotos langams Vilniuje ar kitame didmiestyje, kuriame yra tuo užsiimanti įmonė – išvengsite transporto išlaidų. Taip pat kaina labai priklauso nuo pačios sistemos sudėtingumo ir tipo. Jeigu pasirinksite stacionarias grotas, jos, aišku, kainuos mažiau, tačiau jei norite slankiojančio tipo roletai grotos, kaina bus kiek didesnė, tačiau įvertinkite patogumo faktą. Vis tik saugumas yra visų žmonių prioritetas ir atsižvelgiant į tai, kad grotos yra ilgaamžė ir patikima apsaugos sistema, nereikėtų gailėti finansinių išteklių ir rinktis jums tinkamiausias. Aišku, pasidomėkite, kad apsaugines grotos kaina jus tenkintų ir atitiktų prekės kokybę.

Jauskitės saugiai savo namuose ar darbo vietoje ir nedrebančia širdimi palikite pastatą, kai išvažiuojate atostogauti ar tiesiog išvykstate. Paprasta, bet labai patikima ir saugi priemonė, kuri padės išvengti papildomų nemalonumų – grotos langams. Saugu, estetiška, patikima, ilgaamžiška. Ir tai yra svarbiausia, kad užtikrinti jūsų ir jūsų turto saugumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *