Pavasarinė mada

Didžiosiose mados savaitėse jau nuvilnijo madų kolekcijos artėjantiems metams. Naudinga iš anksto susipažinti su ateinančio sezono madomis, taigi pateikiame jums ateinančio pavasario tendencijas ir naujienas.

1. Marškiniai. Su kruopščiai užsagstyta ir atlenkta apykakle- klasikiniam ir formaliam stiliui arba laisvi ir lengvai krintantys- laisvalaikiui. Balti marškiniai puikiai dera prie įrudusios odos, tinka beveik bet kokiai progai ir beveik visada atrodo nepriekaištingai.

2. 3D drabužiai. Šį pavasarį tiesiog privaloma turėti nors vieną drabužį, kuris būtų puoštas bent minimalia 3D aplikacija- tokia, kurią galima paliesti ir pačiupinėti. Jos gali būti pasiūtos iš medžiagos arba odos, puoštos karoliukais arba metalo gabaliukais- išlaisvinkit savo vaizduotę.3. Gėlių motyvai.
Iš pirmo žvilgsnio, lyg ir lengvai nuspėjamas ir visiems šiltiems sezonams tinkantis motyvas, dažnai naudojamas puošiant sukneles, tačiau šiais metais dizaineriai nebijo žaisti pereinančiais ir tarsi išblunkančiais gėlių raštais, derina įvairias spalvas ir nebijo eksperimentuoti. Nežabok savo fantazijos ir tu.

4. Kutosiukai. Atrodo, kad vėjavaikiški hipių laikai grįžta pas mus, kartu su savimi pasiimdami ir neklaužadas kutosiukus ir medžiagines atplaišėles, kurios svinguoja pučiant šiltam vėjui. Šį pavasarį jie naudojami suteikti charakterį beveik visiems drabužiams- sijonams, pončams, palaidinėms ir suknelėms.

5. Metalinis spindesys. Šį pavasarį visi metalai išsoko iš Mendelejevo lentelės ir nutūpė ant moteriškų drabužių. Spalvos spindi metaliniu atspalviu, tačiau išlaiko šiltus tonus- vario, aukso, rauvus. Puikiai tinka vakarėliams, bet priderinusi prie kuklesnių drabužių, puikiai atrodysi ir dienos metu.

6. Pastelinė rožinė. Ir panašios jos variacijos. Ši spalva idealiai tinka pavasariui- pirmiems pasimatymas su nauja Meile, pasivaikščiojimams po miestą.. Rožinis tulpės formos sijonas neabejotinai yra pavasario must have sąraše.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *