Pigūs bilietai paskutininės minutės kelionėms

Visi mėgsta keliauti. Kiekvienas, užsitarnavęs kasmetines poilsio atostogas pirmiausia planuoja kažkur pakeliauti, kažką pamatyti. Yra dalis žmonių, kurie savo keliones planuoja ilgai ir kruopščiai ir yra kiti – kurie mėgsta keliauti impulsyviai. Už tai labai pigiai. Tokie žmonės naudojasi paskutinės minutės pasiūlymais. Tai pasiūlymai kelionėms, kurių kaina ypač patraukli dažniausiai todėl, kad kelionė galibūti už savaitės, kelių dienų ar net rytoj. Tokių pasiūlymų medžioklė dažnai prasideda jau susikrovus lagaminą – negali žinoti, kada teks išvykti.

 

Kodėl vilioja paskutinės minutės kelionės?

Tai galimybė aplankyti jau seniai svajotas šalis už itin patrauklią kainą. Tokių kelionių pigūs bilietai kartais kainuoja net du kartus mažiau nei įprastai. Tokias keliones dažniausiai mėgsta žmonės, galintys bet kada paprašyti laisvos dienos darbe arba dirbantys laisvu grafiku.

 

Kada verta rinktis paskutinės minutės kelionę?

Kai trokštate išvykti tuojau pat. Ar bent kuo greičiau. Dažniausiai tai būna impulsyviai sumąstytos atostogos, o gal tiesiog norite pailsėti nuo visų ir pabėgti „į pasaulio kraštą“, kur niekas Jūsų nepažįsta ir norisi tai padaryti nieko nelaukiant.

Prieš ruošiantis į tokią kelionę, svarbu atsiminti, kad reikia būti pasiruošus visiems gyvenimo atvejams. Gali būti, kad nespėsite smulkiai išanalizuoti šalies, į kurią keliausite. Nežinomuose kraštuose slypi nežinomi pavojai ir ligos. Kartais net netikėtas klimatas. Taigi, patartina pasiruošti įvairios aprangos ir avalynės, vaistų ar kitokių Jums reikalingų priemonių.

Neteisinga galvoti, kad pigūs bilietai reiškia pigią kelionę, pigius įspūdžius ir nekokybišką aptarnavimą. Tai ypač nepasakytina apie paskutinės minutės pasiūlymus. Juk ši kelionė bus pigi ir galbūt tekainuos kelis šimtus litų tik Jums, o tuo tarpu Jūsų kelionės draugas už šią išvyką bus sumokėjęs kelis tūkstančius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *