Pirties nuoma

pirties nuomaGalvojate kurios pirties nuoma reikėtų pasinaudoti poilsio ar šventės tikslais? Dabar pasiūlymų tikrai yra daug, nes Lietuvoje galite rasti ne vieną kaimo turizmo sodybą, kuri tuo pačiu siūlo ir gana didelį pramogų pasirinkimą. Taip, net pirtys gali būti skirtos ir didelėms šventėms, ir paprastam poilsiui, bet čia labiau reikėtų patikslinti tai, kad dažniausiai tokios vietos yra kaimo turizmo sodybose, pramogų kompleksuose ar tiesiog pokylių vietose. Trumpai tariant, pirtį išsinuomoti galite daug kur, ir kiekvienu atveju reikėtų rinktis vis kitą vietą, nes vienos yra skirtos ribotam žmonių skaičiui, kitos gali būti pritaikytos ir itin gausiam svečių būriui.

Geriausias pirtis jūs galite rasti pagal atsiliepimus. Tuos atsiliepimus jūs rasite specialiuose sodybų kataloguose. Būtina pabrėžti, kad tie sodybų katalogai leidžia pasirinkti ir paieškos kriterijus, todėl galėsite nusistatyti ir būtiniausius prioritetus. Jums užteks pažymėti, kad ieškote pirties, o tada gausite visą jūs sąrašą. Tiesa, visas tokias vietas galima rasti kiekviename mieste t.y. galite susiaurinti paieškos apimtį pagal pasirinktą Lietuvos regioną. Poilsiui skirtos pirtys gali būti nuomojamos ir valandomis, bet jeigu norite likti per naktį, tada jums bus reikalinga vieta, kuri būtų pritaikyta ir nakvynei.

Jeigu pirtį išsinuomoti norite šventei, tada jums reikia rinktis būtent kaimo turizmo sodybas arba specialias pokylių vietas, kuriose yra įrengta ši pramoga. Matote, sodybose dažniausiai yra siūloma viskas ko gali prireikti šventei. Ten galima rasti miegamuosius apartamentus, lauko žaidimus, vidaus pramogas, maitinimo paslaugas, pokylių sales ir visą muzikos aparatūrą. Žinoma, čia reikėtų išskirti tai, kad kiekviena kaimo turizmo sodyba siūlo skirtingas šventinės vietos nuomos sąlygas – ne visos teikia maitinimo paslaugas, o taip pat ne visos gali pasiūlyti ir pirties malonumus. Čia jau kaip minėjome, turėtumėte detaliai apibrėžti visus paieškos kriterijus naudojantis minėtais sodybų katalogais.

Nuomojantis pirtį, būtina žinoti, kad neretai reikia palikti ir užstatą, jeigu ką nors sugadinsite. Jis paliekamas pagal susitarimą t.y. kiekvienoje vietoje gali būti nustatoma skirtinga užstato suma, tad čia jau tarkitės su vietos šeimininkais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *