Pirtis vilioja ir karštą vasarą

Pirtis vestuvėms

Sodyba vestuvėms

Atrodo kai užplūsta karščiai pirtis tampa visai nereikalinga. Iš tiesų, tai klaidinga nuomonė, kadangi kaitintis pirtyje populiaru tiek žiemą, tiek vasarą (vasaros metu netgi labiau). Dažniausiai pirtimi naudojamasi kokios nors šventės metu, pavyzdžiui, vykstant vestuvėms.

Dažnai sodyba vestuvėms siūlo ne tik sales, bet ir pirties iškūrenimą. Pirtimi pasinaudojama vėlai vakare, o po jos mielai atsigaivinama tvenkinyje, upėje, šalia esančiame ežere ar tiesiog po šaltu dušu. Žinoma, kuomet saulė kaitina iki 30 laipsnių ir daugiau į pirtį eiti nesinori, tačiau vakare, kuomet saulė pasislepia, ima darytis vėsiau, pirtis puikiai tinka.

Sodyba vestuvėms be pirties dažnai atrodo keistai, retai kada tokia pasirenkama, tačiau net jei dėl kažkokių priežasčių pasirinkote tokią sodybą, o užsimanėte pasikaitinti – Jums gali praversti paprasčiausia šiltnamio plėvelė ir galimybės susikurti laužą. Tokia pirtis įmanoma kone kiekvienoje sodyboje ar net pasirinkus plaukimą baidarėmis ir sustojus pernakvoti stovyklavietėje.

Kalbant apie baidarių nuomą, vertėtų išskirti tai, kad karštomis vasaros dienomis ji suaktyvėja, daugėja plaukiančių ne vieną dieną, o dvi ar dar daugiau. Žinoma, viskas priklauso ir nuo pasirinktų maršrutų, pavyzdžiui Vilniuje dažniausiai plaukiama vieną dieną, kiek rečiau dvi, tuo tarpu Aukštaitijoje linkstama ir prie trijų dienų plaukimo baidarėmis.

Baidarių nuoma vestuvėms

Vestuvės

Norite ir pasikaitinti pirtyje per vestuves, ir plaukti baidarėmis? Tai suderinama. Pasirinkę tinkamą sodybą vestuvėms, suderinti su greta veiklą vykdančiu baidarių nuomotoju nesunkiai galėsite antrąją vestuvių dieną aktyviai leisti laiką plaukdami baidarėmis, irkluodami ir jausdami vandens vėsą. O jei sušlapsite ir kiek sušalsite pasislėpus saulutei, vakare grįžę galėsite mėgautis pirtimi, atsipalaiduoti, išsiperti vantomis ir atsigaivinti duše ar vandens telkinyje. Grįžus po tokių vestuvių į kasdienę rutiną jausite didesnį produktyvumą, atsipalaidavimą ir išsivalymą, o vestuvių kaltininkai – jaunieji – galės džiaugtis ne tik svarbaus žingsnio žengimu, bet ir surengę puikią šventę tiek sau, tiek savo svečiams, kurie tikrai liks patenkinti veiklos gausa ir galimybės sodyboje, vestuvių šventėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *