Poilsinės kelionės

Atostogų metu dauguma nori atsipūsti nuo darbų, juos pamiršti ir gerai pailsėti. Nenuostabu, jog savo atostogas dauguma įsivaizduoja prie jūros, šiltuose kraštuose ar panašiai. Todėl gana daug žmonių renkasi poilsines keliones pietų Europoje.

Įsigyti poilsines keliones Viduržemio jūros kurortuose linkusi didžioji dalis Lietuvos gyventojų, kadangi šių kelionių kaina yra priimtina daugeliui, klimatas puikiai tinka poilsiui prie jūros, o paslaugų gausa leidžia nenuobodžiauti atostogaujant net ir dvi savaites ar ilgiau.

Dėl įvairiausių priežasčių populiariausios poilsinės kelionės yra maždaug 7 nakvynių, prioritetas teikiamas tiems viešbučiams, kuria siūlo paslaugą viskas įskaičiuota, kadangi nereikia rūpintis papildomu maitinimusi, skaičiuoti galimų išlaidų ir panašiai. Tačiau labiausiai lietuvių pamėgtą kurortą išskirti būtų sunku.

Poilsinės kelionės dažniausios šiomis kryptimis: Turkija, Graikija (ypač Kreta, Rodo ir Koso salos), Kipras, o pastaruoju metu vis populiarėja Maljorka ir kiti Ispanijos kurortai, dėl neramumų šalyje mažėja turistų srautai į Tunisą ir anksčiau populiariausiais laikytus Egipto kurortus: Hurgada ir

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *