Poliravimo Mašinėlė

Poliravimo mašinėlės tapo itin naudingu įrankiu daugelyje autoservisų. Mašinų remontu užsiimantys meistrai praktiškai neįsivaizduoja šiandieninio savo darbo be jos. Tai geras pagalbininkas padedantis žymiai greičiau ir kokybiškiau atlikti darbą. Vienas sunkiausių dalykų – kaip išsirinkti norimą poliravimo mašinėlę iš milžiniškos jų pasiūlos.

Visų pirma reikėtų nuspręsti kam <a href="http://www.poliravimas.eu/priemones“>poliravimo mašinėlė bus naudojama ir svarbiausia – kas ja naudosis. Jei įrankį perka paprastas klientas, savo reikmėm, tarkime per metus kartą jis nori nusipoliruoti savo ar kaimyno mašiną, atitinkamai reikėtų rinktis paprastesnį ir pigesnį įrankį. Profesionalų naudojamoms poliravimo mašinėlėms keliami žymiai aukštesni reikalavimai. Jos pritaikytos dirbti po keletą valandų per dieną, turi daugiau funkcijų.

Jei jau apsisprendėte dėl naudojimo, tada privalu išsiaiškinti pagrindines poliravimo mašinėlių charakteristikas, tokias kaip sukimosi greitis, galingumas, svoris, įranga, funkcijų gausa. Poliravimo mašinėlių sukimosi greitis žymiai mažesnis nei kampinių šlifuoklių. Galingumas siekia vidutiniškai 1300 W. Poliravimo diskų diametras tradiciškai apie 125/180 mm. Įrankio svoris 2 – 3 kilogramai.

Renkantis poliravimo mašinėlę labai svarbu atkreipti dėmesį į jos funkcijas ir komplektaciją. Aukštos klasės įrankiai turi pakankamai patogias rankenas iš minkštos gumos dangos. Reduktoriaus korpusas būna dengtas plastiku su patobulinta izoliacija, kuri leidžia įrankį laikyti tvirčiau. Dažnai poliravimo mašinėlėse būna įdiegtos tokios funkcijos kaip švelnaus starto sistema, greičio reguliatorius, apsauga nuo perkrovos, veleno blokavimas.

Žinoma, visas šias funkcijas turinčios poliravimo mašinėlės kainuoja žymiai brangiau. Kaina gali siekti iki dviejų tūkstančių litų. Tačiau neblogomis savybėmis pasižyminčiam įrankiui gali užtekti paaukoti ir iki penkių šimtų litų. Viskas priklausys nuo darbų dažnumo ir sudėtingumo. Prie pigesnių priskiriamos Skil mašinėlės, na o profesionalais išlieka Makita ir BOSCH.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *