Populiarūs Kauno mikrorajonai: kurį rinktis?

Tie, kuriems aktualūs parduodami butai Kaune, žino: pasiūla pastaruoju metu smarkiai išaugo. Vis dėl to net ir padaugėjus pasiūlymų, galima pastebėti tam tikrų tendencijų. Viena jų – tai mikrorajonai, kuriuose siūloma daugiausia nekilnojamojo turto ir kurie vertinami kaip prestižiniai, itin patogūs gyventi. Tačiau paprastai apie Senamiesčio ir Žaliakalnio mikrorajonus žinoma labai nedaug. O jų istorija ir ypatybės yra išties įdomios bei unikalios.
 
Miesto pradžia ir širdis
 
Parduodami butai kaune vilioja pačių įvairiausių lūkesčių turinčius žmones. Tačiau retas kuris jų atsisakytų galimybės gyventi pačioje miesto širdyje – Senamiestyje. Ši miesto dalis yra ideali tiems, kurie vertina istorijos dvasią, tačiau taip pat žavi ir mėgstančius gyventi įvykių centre.
 
Senamiestyje galima rinktis prabangų, įvairius miesto pokyčius gyventojams pro langą rodžiusį butą. Tokie namai vilioja aukštomis lubomis, erdviais kambariais, nedideliu butų skaičiumi. Tai savaime sukuria jaukią, malonią atmosferą. Tačiau centre esama daug neišnaudotos erdvės, todėl parduodami butai Kaune, Senamiestyje, gali būti ir visiškai nauji. Toks variantas tinka tiems, kurie neplanuoja investuoti į būsto remontą, vertina modernumo ir senovės dvasios dermę.
 
Aukso vidurys
 
Žaliakalnis – tobula miesto dalis tiems, kurie siekia aukso vidurio. Paprastai parduodami butai kaune orientuojami į urbanistinės gyvybės arba gamtos grožio ieškančiųjų poreikius. Tačiau Žaliakalnyje puikiai dera ir viena, ir kita. Šis Kauno mikrorajonas įsikūrė prie pačių svarbiausių miesto kelių, kur kadaise ošė lapuočių miškai. Todėl ir šiandien kelionė iki miesto centro tetrunka vos kelias minutes. Tai – didžiausias Kauno mikrorajonas. Šios miesto dalies prestižą ir unikalumą lemia keli veiksniai.
 
Visų pirma – dermė tarp didelio gyventojų bei namų skaičiaus ir išsaugoto gamtos grožio. Be to, Žaliakalnis žavi unikaliais mediniais pastatais, tiksliu geometriniu planu. Ši miesto dalis kauniečiams asocijuojasi su inteligentiškais, draugiškais gyventojais. Ko gero, todėl parduodami butai kaune, Žaliakalnyje, domina kultūros atstovus, jaunas šeimas.
 
Laikinoji sostinė – daugialypis, nuolat kintantis miestas. Jame puikiai dera skirtingi mikrorajonai, papildantys Kauną savitumu. Tiek Senamiestis, tiek Žaliakalnis yra vienos prestižinių miesto erdvių, patenkinančios net ir labai skirtingus gyventojų poreikius. Todėl parduodami butai Kaune neabejotinai lemia ne vien komfortišką, bet ir malonių įspūdžių kupiną gyvenimą. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *