Sticky: Pramogos Vilniuje nuo mažiausių iki senjorų

Vilnius yra Lietuvos sostinė, todėl nenuostabu, kad čia netrūksta pramogų. Tačiau visos pramogos labai įvairios ir tinkamos skirtingo amžiaus grupių žmonėms. Tad apie kiekvieną iš jų.

Patiems mažiausiems skirtos pramogos turi būti saugios, aktyvios ir įdomios. Vienas iš geriausių būdų praleisti pusdienį Vilniuje su mažyliu – apsilankyti žaislų muziejuje. Tai vienas iš nedaugelio muziejų, kuriuose galima liesti, čiupinėti eksponatus, su jais žaisti. O būtent to vaikams ir norisi, juk būtų visai neįdomu tiesiog žiūrėti į žaislą už stiklo.

Su kiek paaugusiais vaikais žaislų muziejuje taip pat įdomu. Tačiau taip pat įdomu gali būti ir technikos muziejuje, kuriame vaikai ir suaugusieji gali būti supažindinti su įvairiais technikos stebuklais, fizika.

Suaugusieji dažniausiai galvoja apie senamiestį ir jame esančias pramogas, kurių čia apstu. Tai ir kavinės, restoranai, naktiniai klubai, o kartu ir muziejai ar tiesiog gražios, malonios būti vietos. Ieškantiems išskirtinių pramogų įdomu gali būti naktį paplaukioti baidarėmis ar pasimėgauti laivo nuoma.

Laivo nuoma – tai romantiška ar prabangi, tačiau neilga kelionė laivu po Nerį. Plaukiant laiveliu galima mėgautis Vilniaus vaizdais, bendrauti su savo draugais ar artimaisiais, o verslo atstovams tai puiki galimybė nustebinti savo verslo partnerį, aprodyti jam Vilnių.

Senjorams dažniausiai Vilniaus jau puikiai pažįstamas ir norisi tik ramiai pasižmonėti, bet anksčiau ar vėliau tai ima pabosti. Dėl to siūloma pasinaudoti Vilniaus miesto savivaldybės rengiamomis akcijomis ir aplankyti specialius mokymus, supažindinimus su senamiesčiu ar kitais objektais. Vienas iš tokių būdų nemokamos amatų pamokos su profesionaliais menininkais ir amatininkais.

Kaip matote, visi gali rasti sau tinkamos veiklos, o pasistengus kiekvienas žmogus sugalvos tai, kas jam įdomiausia bei patraukliausia, geriausiai atspindi jų požiūrį bei poreikius.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *