Prezervatyvai pigiau kainuoja el. parduotuvėse

prezervatyvaiJeigu jūs galvojate, kur prezervatyvai dabar siūlomi mažesnėmis kainomis nei vaistinėse ar paprastose parduotuvėse, tai tikrai turėtumėte žinoti, kad prekybos centruose mažesnių kainų nerasite – rasite galbūt vos vieną ar kelis centus siekiančias trumpalaikes nuolaidas. Kokybiškus prezervatyvus už mažiausią kainą galima įsigyti internetu. Tai liečia ne skelbimų portalus, o būtent internetines specializuotas parduotuves, kurios prekiauja tik šiomis apsaugos priemonėmis. Tiesa, prezervatyvų parduotuvės neretai siūlo ir kitas apsaugos priemones, tad jeigu norite išbandyti kažką naujo, tai vėlgi – rinktis derėtų internetines parduotuves. Prezervatyvai internetu siūlomi ne tik paprastų el. parduotuvių, bet ir privačių pardavėjų, tačiau pabrėžiama, kad ne visuomet iš jų pirkti tokias apsaugos priemones yra saugu.

Kiekvienas norintis maksimalios apsaugos, turėtų rinktis el. parduotuvių pasiūlymus todėl, kad ten dažniausiai nerasite klastotos produkcijos. Tai reiškia, kad ten net ir grasiausių gamintojų prezervatyvai mažesnėmis kainomis siūlomi ne dėlto, kad ten klastotės, o tiesiog todėl, kad el. parduotuvių savininkai gali sau leisti mažesnius antkainius. Tie skelbimų portaluose esantys pasiūlymai, kur garsių prekinių ženklų prezervatyvai siūlomi kelis kartus pigiau, dažniausiai yra apgavystė – ten klastotės arba tiesiog tai būna sukčiai, kurie pinigus paima, o pirkėjui nieko nepristato.

Kokybiškas apsaugos priemones siūlančios el. parduotuvės dažniausiai pabrėžia, kad norintys mažesnių kainų turėtų rinktis ne po vieną, o bent jau po kelis vienetus prezervatyvų. Taip yra todėl kad geriausios priemonės nors ir pigios, vis tiek privers jus išlaidauti – jums tek sumokėti už pristatymą. Štai, jeigu pirksite tokį kiekį, kurį nurodo el. parduotuvė, tai tokiu atveju už pristatymą mokėti nereikės.

Ypač svarbu tai, kad kartais el. parduotuvės pačios sugalvoja įvairius prezervatyvų rinkinius t.y. jos siūlo jų sugalvotas pakuotes, kuriose būna ne po vieną ar kelis, bet po keliolika ar kelias dešimtis prezervatyvų, o geriausia tai, kad šitokių rinkinių kainos yra gerokai mažesnės nei perkant tuos visus prezervatyvus po vieną. Tad, norintiems mažų prezervatyvų kainų, tiesiog reikia rinktis internetines parduotuves ir viską pirkti kiek didesniais kiekiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *