Prezervatyvų kainos

PrezervatyvaiPrezervatyvai tikrai nėra brangūs. Dažniausiai jų kaina svyruoja nuo vieno iki dviejų litų. Kainos skirtumas priklauso nuo produkto kokybės ir gamintojo. Prezervatyvai yra pardavinėjami tiek paprastose, tiek internetinėse parduotuvėse. Jeigu ta pati parduotuvė turi ir internetinę ir paprastą parduotuvę, kaina tiek vienoje tiek kitoje būna ta pati, nes gamintojas yra tas pats.

Pirkėjai dažniau atsižvelgia ne į kainą ar išvaizdą, o būtent kokybę, nes prezervatyvuose kokybė ir yra pats svarbiausias dalykas. Žmonės, kurie perka šiuos gaminius, aprašymuose pastebi, kad medžiagos, iš kurių prezervatyvai yra gaminami, būna vis plonesnės ir tai tikrai atbaido pirkėjus. Yra daug parduotuvių, kurios pardavinėja to paties gamintojo prezervatyvus, bet kainos beveik visur yra skirtingos. Pati mažiausia dažniausiai būna gamintojo parduotuvėje, nes kitos parduotuvės padidina kainas, kad galėtų iš to siekti pelno. Iš karto kyla klausimas, tai kodėl vis dėlto klientai tebeperka prezervatyvus parduotuvėse su padidintomis kainomis? Kadangi kainos skirtumas yra tik keletą centų, tai pirkėjai atsižvelgia ne į kainą, jie juos perka artimiausioje parduotuvėje, bet yra dar patogesnis būdas – pirkti internetu. Perkant internetu kaina būna ta pati, bet papildomas mokestis būna už pristatymą. Pristatymui taip pat būna taikomos tam tikros nuolaidos. Pavyzdžiui, jeigu pirkėjas perka daugiau prezervatyvų už nurodytą sumą, pristatymas būna nemokamas arba pigesnis nei nurodyta. Prezervatyvai paprastai būna pardavinėjami mažose pakuotėse arba dėžutėse. Dėžutėse jų būna daugiau, pavyzdžiui, dešimt ar net dvidešimt. Visada apsimoka pirkti didesnį kiekį, nes tokiu atveju kaina už vienetą būna daug mažesnė. Ypač rekomenduojama pirkti didesnę pakuotę tada, kai esate įsitikinę, jog netolimoje ateityje pirksite dar prezervatyvų.

Prezervatyvai būna įvairių formų. Nuo tų formų priklauso ir kaina, bet geriausiai žinomi yra paprasti prezervatyvai. Jie yra patys pigiausi ir patikimiausi, kadangi jie yra perkami dažniausiai. Kitokių tipų prezervatyvai dažniausai būna pardavinėjami tik gamintojo parduotuvėje ir paprastuoes prekybos centruose jų retai tepamatysime, kadangi, kaip jau minėta, didžiausia paklausa yra paprastų prezervatyvų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *