Progines sukneles – kaip neprašauti

progines sukneles

progines sukneles

Kartais gyvenime tenka  apsivilkti progines sukneles, todėl jos taip ir vadinasi – proginės. Nes dėvime jas tikrai retai. O kaip kitaip vadinti? Tačiau, jeigu jas tik tam tikromis progomis velkamės, ar nevertėtų pasistengti, jog jos mums tiktų tikrai puikiai ir kokių nors elementarių stiliaus klaidų nepridarytume. Tai štai patarimai, kurie padės išvengti daug įvairių klišių ir klaidų.

Tinkama suknelė

Vienas svarbus ir tikriausiai niekada nemirsiantis patarimas – tai žiūrėti, kad tiek progines sukneles, tiek bet kokie kiti dėvimi drabužiai gražiai atrodytų ne tik ant manekeno vitrinoje, bet ir ant jūsų. Ne, tai nereiškia, kad staiga turite numesti tuos 7 pilve pūpsančius kilogramus ar paūgėti keliais centimetrais. Tai tiesiog reiškia, kad jūsų vakarines sukneles turėtų gerai tikti jūsų pačių figūrai. Tai jūs esate tas modelis, kuriam renkamas drabužis, tad kam taikytis su madų viršeliuose akcentuojamais stereotipais?

Moterys mėgsta sakyti „pabrėžti privalumus ir paslėpti trūkumus“ tarsi akcentuodamos, kad maža krūtinė, šiek tiek stambesnės blauzdos ar ne laibas liemuo yra trūkumas. Iš tiesų taip nėra, tai nėra trūkumai – tai yra jūsų viso puikaus kūno komponentai, kurie niekuo neprastesni už kitus, kuriuos kažkas pavadino „privalumais“. Viskas pas jus vienodai vertinga, tiesiog siekiant sukurti gražų įvaizdį norima sukelti kažkokį harmonijos pojūtį. Žmogaus protas įpratęs matyti kai kuriuos dalykus labai geometriškai ir visada siekti proporcijų bei simetrijos. Todėl ir tada, kai renkamos progines sukneles internetu, žiūrima į figūros tipą bei siekiama, kad suknelė padėtų sukurti tą proporcingumą ir harmoniją. Todėl stambesnės talijos moterys renkasi sukneles, kurios labiau išryškina kojas, taip atitraukdamos dėmesį nuo liemens, ir atitinkamai daroma visais kitais atvejais. Taigi, rinkitės sau proginę suknelę protingai, o ne tik pasikliaudamos naujausių mados tendencijų sąrašais, kurie galbūt ne visai padės jums sukurti proporcingą ir vientisą vaizdą.

Atsarginės pėdkelnės

O čia patarimas iš plepių tetulių kampelio: kai einate į vakarėlį, kai viską padarote tobulai, jūsų vis tiek gali tykoti viena dažna problema, kuri akimirksniu gali visas pastangas tarsi nušluoti į nebūtį. Tai – nubėgusi pėdkelnės akis. Pėdkelnės, ypač plonos, gali labai greitai suplyšti vos užsikabinus už kokios nelygios suolo vietos ar tiesiog lipant iš automobilio, ar išgėrus tualete su nagais jas vėl tempiant į viršų. Taigi, vardan tos savo gražiosios kokteilines sukneles padarykite šį paprastą dalyką – įsimeskite į rankinę atsargines pėdkelnes. Galite pasiimti ir daugiau – jeigu ką, duosite ir draugei.

Bateliai ar basutės

Amžinas klausimas yra „ką apsirengti“, o jį išsprendus visada keliamas antrasis, toks pats nuoseklus, kaip po klausimo „ar višta buvo pirmoji“ sekantis „ar kiaušinis buvo pirmasis“. Tai – o ką apsimauti? Atsakymas paprastas. Jeigu vasara ir pėdkelnių nesimaunate – gražu ir patogu bus su basutėmis. Visais kitais atvejais (kai šalčiau, kai dėvite pėdkelnes) – tinka bateliai. Su auliniais kailiniais batais geriau nebūkite net ir žiemą. Galite nuvykti su jais, tačiau pobūvyje persimaukite į dailiuosius batelius.

Nesušalti

Grožis reikalauja aukų – sako žalingas teiginys, kuriuo jums nereikėtų vadovautis. Ko iš tiesų reikalauja grožis – tai proto. Taigi, neaukokite savo sveikatos dėl dailios sukneles internetu ir vieno pobūvio – pasirenkite būti prisitaikiusi prie klimato. Jeigu vėsu – suraskite prie suknelės dailiai derantį švarkelį, švarką, paltą ar megztinį. O antrai vakarėlio dienai apskritai galite pasiimti šiltesnius paprastesnius drabužius, kuriuos, tikėtina, gal jau net ir vakarėlio metu norėsite panaudoti.

Comments are closed.