Reklaminiai suvenyrai

Suvenyrai gali būti įvairūs, tačiau šį kartą pasidomėsime tais, kuriuos vadiname reklaminiais.

Reklaminiai suvenyrai yra gaminami dėl labai įvairių priežasčių: informuoja vartotojus apie naujas prekes bei paslaugas, sužadiną norą pirkti gaminius ar naudotis reklamuojamomis paslaugomis, supažindina su prekės ženklu, didina paklausą, populiarina prekes gaminančią, parduodančią ar paslaugas teikiančiąkompaniją. Pasitelkus vaizduotę, galima sukurti pačių įvairiausių reklaminių suvenyrų: parkerių, pieštukų, bloknotų, lipniųjų lapelių, lipdukų, dėžučių, maišelių, statutėlių. Vis dėlto, reklaminiai suvenyrai yra puikus būdas norint pareklamuoti i gaminamas ar parduodamas prekes bei teikiamas paslaugas: žmonės juos ima noriai, o jei reklaminis suvenyras yra naudojamas dažnai (pavyzdžiui parkeris su prekės ženklu ar logotipu), žmonės visuomet prisimena reklamuojamą prekę ar paslaugą, o neretai parekomenduojama ir draugams, giminėms ar pažįstamiems. Beje, dar vienas pastebėjimas – kuo žmonės ilgiau naudos gautus reklaminius suvenyrus (pvz. maišelį su prekės ženklu ar logotipu), tuo ilgiau jie prisimins reklamuojamą prekę ar paslaugą. Tad norėdami, jog vartotojai kuo ilgiau prisimintų jūsų reklamuojamas prekes ar paslaugas, rinkitės tokius reklaminius suvenyrus, kurie turėtų išliekamąją vertę, o ne būtų vienkartiniai. Yra ir dar vienas reklaminių suvenyrų pliusas – turėdami tam tikrą kiekį reklaminių suvenyrų, žinosite bent jau minimalų žmonių skaičių, kuriuos tikrai pasieks jūsų reklama, ko nebūtų galima pasakyti pasirinkus pavyzdžiui lauko reklamą.

Paprastai reklaminius suvenyrus įprasta dalinti gatvėse, prekybos centruose ar susibūrimų vietose, pvz. stadione, kuriame vyksta koncertas ir sulaukiam didelio žmonių srauto.

Jei ir jums prireikė reklaminių suvenyrų, jų gauti nesudėtinga: šiais laikais yra daug firmų, kurios gamina reklaminius suvenyrus pagal užsakovo pageidavimus. Beje, kuo didesnį reklaminių suvenyrų kiekį užsakysite – tuo didesnės nuolaidos galite tikėtis. Reklaminiai suvenyrai – tai nebrangi, tačiau tikrai veiksminga priemonė, norint reklamuoti savo prekes ar paslaugas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *