Samsung NE58F9710WS elektrinės viryklės – stilingumas ir funkcionalumas viename

Samsung visuomet didelį dėmesį skyrė ne tik ekonomiškumo bei funkcinalumo faktoriams, stengiantis palengvinti kasdienį vartotojų gyvenimą, bet ir rūpinantis dizaino inovacijomis, buitinę techniką paversti stilingos aplinkos dalimi. Samsung NE58F9710WS elektrinės viryklės nepasižymi didesniais funkcijų atsinaujinimais, tačiau už solidžią 2,399 doelių sumą vartotojai ras įprastines programas, kurios leis mėgautis greitu maisto gaminimu.

Flex Duo technologija, kuri nors jau buvo Samsung pritaikyta 2011 metais, yra pelnytai didžiausias pranašumas, kuriuo gali didžiuotis Samsung elektrinės viryklės. Flex Duo leidžia vartotojui lengvai naudotis trimis maisto gaminimo zonomis, kuros gali būti naudojamos tiek atskirai, tiek kartu. Toks gaminimas pasirodys esantis ne tik patogus, be ir ekonomiškas dėl laiko ir energijos taupymo. Be abejo, išėmus dvi zonas skiriantį daliklį, vartotojai galės naudotis įprastine orkaite, tačiau norėdami vienu metu gaminti kelis kulinarinius šedevrus, galės atkrirai reguliuoti jų temperatūrą bei kitus nustatymus. Orkaitė, kurios išmatavimai leis talpinti ir netradicinio dydžio indus, užtikrins, jog maistas greitai bus patiekiamas ant stalo net ir didžiausiai šeimynai, o Dual Convection sistema leis maistą gaminti kur kas greičiau, reguliuodama tiek apatinę, tiek vršutinę zonas. Kita naudinga funkcija – lytėjimui jautri aikštelė ( Touchpad) vietoj lietimui jautraus ekrano ( nors daugelis linkę pirmenybę teikti pastarajam ), kurių tandemas buvo pritaikytas Samsung skalbyklei bei džiovyklei. Nors tarkime LG Smart ThinQ LRE3027ST elektrinės viryklės prie touchpad’ų gali lengvai prijungti išmaniuosius telefonus ar kitus prietaisus ir taip reguliuoti gaminimo temperatūrą ir laiką pagal tam tikrą receptą, kuriuo remiasi, Samsung NE58F9710WS prietaisai, nors ir neturėdami pastarųjų specifikacijų, savo kaina išliks patikimais buitinės technikos prietaisais. Samsung elektrinės viryklės negali būti nepastebėtos ir dėl lengvai dizaine įmontuojamos savo specifikos – jas vartotojai lengvai pritaikys jau prie esamo dizaino ar skirtingo virtuvės komplekto.

Nepriekaištingas, modernus dizainas ir dviejų viryklių veikla paremtas veikimas ir efektyvumas, kuomet iškart galima gaminti skirtingą maistą – Samsung NE58F9710WS elektrinės viryklės lengvai prisitaikys ir ras vietą kiekvieno namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *