Saugios vaikams dušo kabinos

Be dušo kabinos neapsieina nė vieni šiuolaikiniai namai. Tai labai pravartus duso kabinadaiktas, tačiau ar kada nors susimąstėte, kad jis gali būti tiek pat pavojingas, kaip ir pravartus? Taip galima išsireikšti tada, kai kalba pasisuka apie mūsų mažuosius – atžalas. Jaunai šeimai svarbu, kad jų vaikas augtų saugioje aplinkoje, kurioje jis galėtų vystytis visiškai nevaržomai. Būtent todėl reikėtų pasirūpinti,kad dušo kabinos, kaip ir visi kiti namų elementai, būtų pritaikyti jūsų vaikui. Tai nėra tradicinis darbas, kadangi prašnekus apie saugius vaikui namus, visi iš karto galvoja apie užkamšytas elektros rozetes ar užrakinamas spinteles, tvoreles prie laiptų. Kaip bebūtų, reikėtų nepamiršti ir grėsme, kurią jūsų vaikui gali sukelti dušo kabinos. Tad kaip gi apsaugoti savo atžalą nuo visų pavojų, tykančių dušo kabinoje? Viską išsiaiškinsime šiame straipsnyje.

Ar jums to tikrai reikia?

 

daugiakampe duso kabinaVisų pirma paklauskite savęs, ar jūsų vaikui iš tiesų reikia maudymosi dušo kabinoje? Jei jis dar nėra pakankamai didelis, jį galima puikiai nuprausti ir specialiai vaikams skirtoje vonelėje. Be to, žinant faktą, kad mažieji labai nemėgsta, kai į juos yra purškiamas vanduo, gerai apsvarstykite, ar jūsų vaikui tikrai reikia dušo kabinos ir ją naudokite tik tuomet, kai ji bus būtinybė.

Auksinė taisyklė maudant vaiką dušo kabinoje – niekada nepalikite jo be priežiūros. Visada, bent viena akimi stebėkite savo vaiką. Jis bet kada gali paslysti ir susitrenkti ar kitaip susižaloti save. Taip pat, būnant šalia vaiko, kai jis maudosi, jūs visada galėsite kontroliuoti, ar jis pasirenka tinkamą vandens temperatūrą, kadangi tai taip pat yra opi problema – per daug karštas vanduo gali nudeginti, o ,maudymasis po šaltu dušu neužsigrūdinusiam vaikui dažnai gali sukelti ligą. Dar vienas privalumas – jūs galėsite tikrinti, ar vaikas gerai išsiplauną galvą ir visą kūną bei duoti jam naudingų patarimų, ką jis daro ne taip, kaip derėtų. Prieš vaikui įžengiant į dušo kabiną, būtinai ją išplaukite ir dezinfekuokite. Dušo kabinos gali būti rimtų ligų platintojos, o vaikai, kaip žinia, turi silpnesnį imunitetą ir jautresnę odą, tad tai gali sukelti rimtus nemalonumus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *