Sieninių seifų privalumai

Pastaraisiais metais vis labiau ir labiau augant konkurencijai, dauguma kompanijų, norėdami apsaugoti ne tik savo turtą, tačiau ir verslo planus ir strategiją, renkasi seifus. Jų įvairovė didelė: skirti laikyti ginklams, baldiniai, sieniniai. Populiariausiais galima laikyti pastaruosius: jie nepastebimi, tinkami ir biure, ir namuose.

Dauguma seifų negali būti lengvai užmaskuoti, todėl tampanesunkiai pastebimi įsilaužėliams. Sieniniai seifai gali būti paslėpti po bet kokiu paveikslu, todėl jie taps nematomi vagims ir Jūsų turtas liks saugus. Nepaisant to, jog jie užtikrina didelį saugumo lygį dėl puikios maskuotės, juos nesunku įmontuoti į sieną – tiesiog reikės šiek tiek remonto darbų ir apdailos. Be to, tai padės sutaupyti vietos, su kuriais to padaryti nepavyks.

Yra du užraktų tipai: mechaninis ir elektrinis. Mechaninė spyna reikalauja rakto, norint ją atidaryti. Tačiau jį reikia akylai saugoti, gerai paslėpti arba visur su savimi nešiotis, rizikuojant šį lengvai pamesti. Elektrinis užraktas saugesnis, tačiau jo kaina taip pat aukštesnė. Jis neturi rakto, kurį reikia saugoti, tereikia suvesti tik Jums žinomą kodą, o reikalui esant jį galima pakeisti. Deja, bet tokie seifai su eletrinėmis-motorinėmis spynomis gali išsikrauti – jų baterija nusilpsta ir naudojamas avarinio atidarymo raktas. Tačiau apie tai bus pranešama specialiu signalu, todėl bus įmanoma pakeisti bateriją dar prieš jai išsikraunant.

Atsižvelgdami į savo poreikius, nesunkiai galite išsirinkti sieninį arba kitokio tipo seifą su norimos rūšies užraktu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *