Šiferinis stogas

siferinis-stogasKas tai yra stogas? Greičiausiai teisingą atsakymą žinotume visi. Jei toks klausimas būtų pateiktas legendinėje laidoje „Klausimėlis“, tai būtų išrastas ne vienas ir ne du nauji daiktai, žemynai ar kas nors kita, mistiško. Tačiau ar tiesiog žinodami, kas yra stogas, pilnai suprantame jo svarbą visam namui, mums patiems?

Stogas mus saugo nuo lietaus, vėjo, šalčio, karščio, kitų gamtos išdaigų. Tuo pačiu ši pastato dalis saugo ir kitas to pačio pastato dalis. Stogų yra įvairių, vieno tipo dangos keičia kitas, tačiau šiferinis stogas yra lyg klasika, lyg garsiojo muzikos kompozitoriaus Liudviko Bethoveno bet kuris iš daugelio kūrinių. Šio tipo stogas yra patikimas, ilgaamžis, taip pat didinantis viso namo, kaip nekilnojamojo turto vertę.

Šiferinis stogas pasižymi paprastumu montuojant dangą. Jo pranašumas prieš plieninį stogą yra toks, kad šiferis taip greitai neįkaista ir neatvėsta, kas būdinga kitai lyginamojo tipo stogo dangai. Įsirengus šiferinį stogą dėl aplinkos poveikio, rūgščių, šarmų rūpintis nereikia, kadangi ši danga atspari minėtiesiems poveikiams. Nebus problemų dėl triukšmo lyjant, kadangi šiferis, lyginant su kitomis dangomis, nekelia didelio triukšmo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *