Skolintis patogiau – kreditas internetu

Greitasis kreditas internetu

Greitasis kreditas internetu

Kiekvieną dieną žmonės skolinasi pinigų iš įvairių šaltinių: draugų, kaimynų, bendradarbių, pažįstamų, bankų, greitųjų kreditų, bet kas dieną vis daugiau žmonių skolinasi internetu. Tai leidžia kreditas internetu.

Kreditas internetu yra visiškai tas pats, kaip ir įprastas greitasis kreditas, tačiau norint pasiskolinti tereikia naudotis elektronine bankininkyste bei turėti interneto prieigą. O tai turi daugelis Lietuvoje gyvenančių žmonių, todėl galima sakyti, kad beveik kiekvienas žmogus gali pasinaudoti kreditu internetu.

Norintys pasiskolinti internetu turi sekti kreditoriaus interneto svetainėje ar lankstinuke esančius nurodymus, pagal kuriuos greičiausiai teks prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės ir pervesti simbolinį nedidelį mokestį, taip patvirtinant savo tapatybę. Vėliau pagal įvairias duomenų bazes patvirtinus, jog Jūs atitinkate reikalavimus keliamus kreditoriaus į Jūsų sąskaitą bus pervesta tokia pinigų suma, kurios prašėte. Tai užtrunka nuo kelių iki keliolikos minučių jei neiškyla netikėtų techninių problemų ar kitų nuo kreditoriaus nepriklausančių veiksmų.

 

Kreditas internetu grąžinamas taip pat paprastai, kaip ir pinigų pervedimas į draugo sąskaitą – tereikia pagal nurodytą kodą pervesti pinigus į kredito bendrovės sąskaitą. Retkarčiais kredito bendrovės prašo papildomai informuoti apie atliktą grąžinimą, tačiau taip dažniausiai elgiamasi iš įpročio, kadangi anksčiau tai buvo būtina.

 

Kreditas internetu dažnai yra pigesnis būdas pasiskolinti pinigų nei einant į greitųjų kreditų bendrovių biurus, kadangi kreditas internetu nereikalauja kreditoriui samdyti žmogaus, kuris sėdėtų brangiose prekybinėse, patogiai pasiekiamose patalpose, tereikia nedidelio biuro, kuris gali būti ir nuošalesnėse, ne tokiose klientams patogiose vietose. Taip pat, dalis darbo yra automatizuota ir kreditas suteikiamas be tiesioginio žmogaus įsikišimo.

Taip pat, kreditui internetu neretai taikomos įvairios akcijos, taip skatinant klientus rinktis būtent kreditą internetu. Prieš skolinantis vertėtų įvertinti, kuris skolinimosi būdas yra Jums tinkamesnis, siūlomos palankesnės sąlygos bei patogesnis skolinimosi ir grąžinimo būdas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *