Slapimo nelaikymas

Ilga Buksauso istorija – šlapimo nelaikymas privertė patirti daug nemalonumų

Mūsų herojus yra daug visko patyręs, tačiau rankų niekada nenuleidęs ir visas problemas iškentęs Buksausas. Slapimo nelaikymas yra didžiausias keblumas, kurį teko patirti šiam vyrui. Jis pats savęs klausia – gal man taip yra dėl to, kad vardas Buksausas tarsi savaime suponuoja kažkokias mintis apie prievartinį, įsakomąja nuosaka peršamą mintį apie slapimo sulaikymą. Gal taip, o gal ir ne – kalbiname Buksausą, ir klausomęs jo istorijos.

Kada pajutote, jog turite problemų su skysčiais, tai yra, jus kamuoja jų nelaikymas?

Pirmuosius simptomus pajutau visai anksti, ir tai nebuvo atsitiktinumas. Pamenu, buvau dar visai vaikas, kai kartą labai ilgai nuogu užpakaliu sėdėjau ant šaltos žemės. motina visada tai sakydavo – kad neturėčiau taip elgtis, tačiau kažkodėl ignoruodavau jos įspėjimus. Buksausas slapimo nelaikymasman tai atrodė du niekuo nesusiję dalykai. Juk jeigu kažkam ir galęjo atsitikti tokia problema kaip slapimo keblumas, tai tik ne žmogui, kurio vardas yra Buksausas.

Tačiau… Po kurio laiko viskas pasikeitė, taip?

Pasikeitė, ir dar kaip – ne tas žodis. Pirmą kartą skysčių nelaikymas mane ir užklupo iškart tą vakarą, kai ilgėliau pasėdėjau ant šaltos žemės. Pamenu, grįžau namo, ir iškart užsinorėjau į tualetą. Na, padariau ten patys žinote ką. Ir jau po penkių minučių vėl norėjau to paties. Tai sukėlė kažkokius įtarimus, ypač dėl to, kad antrą kartą atsistojęs prie pisuaro nebegalėjau nieko padoraus išspausti.

O ar jus vargindavo slapimo nelaikymas juokiantis?

Ne, man taip nebūdavo. Tačiau turėjau pusbrolį, strazdanotą ir ryžą berniuką, iš kurio vien dėl to visi tyčiodavosi. Negana išvaizdos bruožų, kurie vaikystėje kažkodėl atrodė mirtinai juokingi, jis dar turėjo ir kitą bėdą, t.y., jį kamavo (susirūpinusiu veidu kalba Buksausas) slapimo nelaikymas. Mes taip iš jo šaipydavomės! Tokie žiaurūs gali būti tik vaikai, patys žiauriausi pasaulyje mažieji demonai. O štai mane dar vaikystėje kamavo ir kita problemėlė – tai slapimo nelaikymas sokinejant. Ačiū dievui, tai nebuvo kažkaip labai akivaizdu, nes aš tiesiog stengdavausi viakščioti kuo ramiau, ir tarsi niekas nieko niekada taip ir nebepastebėdavo. Taip, tai iš tiesų yra visgi labai kebli bei nemaloni problema.

O kaip buvo vėliau, ji taip niekur ir nepradingo?

Taio, man suaugus, keblumai nedingo, sveikata jau toks dalykas, kad savaime niekas nepraeina. Daug išminties, kaip kovoti su bėdomis, man suteikė internete veikiantis supermamu klubas. Slapimo nelaikymas dažnai vargina jo nares, todėl jos vis pasikalba, kaip kovoti su tokiais dalykais. Kai kurie patarimai man trumpam padėdavo, pavyzdžiui, gerti meškauogių ir spanguolių arbatą.

Būdavo – pasidarau tokį didelį spalvotą termosą tos karčios arbatos, atsinešu prie kompiuterio, atseit dirbsiu. Pradedu naršyti internete, tada įsipilu į mažą puodelį tos arbatos ir sakau sau – Buksausas, slapimo nelaikymas tau ne bėda, būk tikras vyras. Bet, aišku, tokie raginimai tik pačiam man juoką kažkaip kelia, ir tiek. Nes vis dėlto, nėra veiksminga arbata, tinkanti tik tada, kai yra slapimo pūslės uždegimas. Tai visai kas kita. Aišku, nuo to man kažkada viskas ir prasidėjo, bet dabar yra kitaip, nes tia jau tapę nuolatiniu refliuksu.

Apie tai, kaip teko kentėti, kovojant su ligomis mums pasakojo Buksausas. Slapimo nelaikymas dabar jo nebekamuoja, nes vaikinas apsilankė interneto svetainėje, kurioje duoti tinkami patarimai, ir jų prisilaikydamas, išsigydė šią nemalonią ligą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *