Sms kreditai iš Greitikreditai.us.lt

Kai būsite užsisakę paskolą sms žinute, apie sprendimą dėl kredito suteikimo praneš per kelias minutes.

Apie sprendimą sms kredito bendrovės informuos Jus nusiųsdami trumpąją žinutę į registracijos anketoje nurodytą mobiliojo telefono numerį ir Jūsų pageidaujama suma nedelsiant bus pervesta į Jūsų sąskaitą. Paskolos pervedimo greitis priklauso nuo banko, kuriame turite banko sąskaitą.

*Prieš skolindamiesi, įvertinkite savo galimybes grąžinti paskolą.

Sms kreditų rūšis pastaruoju metu taip pat labai populiarėja, nes greitai prireikus pinigų, juos galima gauti tiesiog išsiuntus sms žinutę ir Jūsų sąskaita pasipildys norima suma

Norint gauti sms kreditą visų pirma reikia užsiregistruoti internetinėje svetainėje, kuri teikia kreditus sms žinute. Jums prisiregistravus ir esant registruotam klientui yra turimi visi reikalingi duomenys apie jus (banko sąskaita taip pat) ir jums nebereiks daugiau kiekvieną kartą pildyti duomenų apie save. Esant reikalui gauti pinigų Jums tereikia pasiimti savo mobilųjį telefoną suvesti tekstą ir norimą kredito pinigų sumą, operatoriui patikrinus Jūsų duomenis, pinigai bus pervesti į Jūsų sąskaitą. O geriausia yra tai, kad Jūs tai galite daryti iš bet kurios Lietuvos ir netgi užsienio vietos. Sms kreditas – labai patogus būdas gauti pinigų pritrūkus pinigų kelionėje, esant svetimoje šalyje.

Svarbu! Prašymą sms kreditui gauti turite siųsti iš to paties telefono numerio, kuriuo prisiregistravote internetinėjesms kreditų svetainėje. Kitu atveju kreditas Jums nebus suteiktas, nes Jūs nebūsite atpažintas kaip vartotojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *