Spausdintuvų kasečių pildymas Kaune

kaseciu pildymas kauneRašalinių kasečių pildymas bei lazerinių kasečių pildymas jums visada atrodė nepatikimas ir klausimus sukeliantis dalykas? Nesidrovėkite, kreipkitės į mus ir sužinokite, jog kasečių pildymas Kaune yra be jokios abejonės pats geriausias sprendimas pasibaigus jūsų kasetės rašalui, todėl neskubėkite pirkit naujos spausdintuvo kasetės, kuri jums kainuos žymiai daugiau, nei kad galite įsivaizduoti, o svarbiausia, teršiate gamtą, juk reikės išmesti senąją kasetę lauk.

Spausdintuvų kasečių pildymas Re-Starte, įsikūrusiame Kauno Akropolio pirmajame aukšte esančioje informacijos salelėje ir turinčioje stiklines sieneles, o joje taip pat dirba dar keletas firmų, tarp jų – bilietų platintojai, draudimo kompanija ir kitos, jūsų laukia malonūs darbuotojai, pasiruošę konsultuoti jus visais įmanomais klausimais susijusiais tiek su kompiuterine technika tiek su spausdintuvais ar jų kastėmis. Kam leisti pinigus brangioms spausdintuvų kasetėms, jei galite tiesiog pasirinkti mūsų paslaugą kasečių pildymas ir gauti savo kasetę užpildytą atgal jau tą pačią dieną ir už juokingą kainą. Juk pas mus Rašalinių kasečių pildymas tekainuoja dvidešimt penkis litus, o lazerinių kasečių pildymas tekainuoja vos penkiasdešimt litų, taigi tikrai sutaupysite daug pinigų kitiems laisvalaikio praleidimo būdams ar dovanoms artėjančių šv. Kalėdų proga.

spausdintuvu kaseciu pildymasKaip pildomos kasetės? Tam reikalinga speciali įranga, su kuria ir vykdomas kasečių pildymas, o viskas prasideda nuo to, kai jūs atnešate kasetę mums, tada ji perduodama specialiajam kurjeriui, kuris atvyksta ir paima tuščias kasetes, tada nuveža į pildymo vietą, specialios įrangos dėka, ir specialiu rašalu (kuris yra atskirai perkamas tam tikrose vietose) užpildomos kasetės, kiekviena atskirai ir kiekviena yra patikrinama papildomai, tam kad užtikrinti užpildymo kokybę, atliekami paskutiniai bandymai ir kasetė vėl atsiunčiama į mūsų priėmimo punktą esantį kauno akropolio pirmajame aukšte esančioje informacijos salelėje, tada jus pasiekia skambutis, jog jūsų kasetė jau užpildyta ir jūs sumokate už paslaugą. Tiesa, primename, jog spausdintuvų kasečių pildymas tekainuoja skatikus – rašalinių kasečių pildymas tekainuoja dvidešimt penkis litus, o lazerinių kasečių pildymas tekainuoja vos penkiasdešimt litų! Ar gi nešaunu!

Spausdintuvų kasečių pildymas pati geriausia paslauga įmonėms, kurios nori būti užtikrintos savo svarbių darbų garantiniu aptarnavimu, tai yra dažna problema, kai rašalui pasibaigus, jūsų darbai negali sustoti, todėl mes atvykstame tiesiai pas jus į jūsų biurą ir paėmė kasetę, duodame pakaitinę, todėl jūsų darbai nestovi ir jūsų partneriai, kolegos ir visi kiti gali džiaugtis, kad darbas tęsiasi. Taip pat įmonėms taikomos ypatingos nuolaidos, jei tampate mūsų nuolatiniais klientais, nes jums taikome net dvidešimties procentų nuolaidą tokiu atveju, taigi galite būti ramūs, jog niekur pigiau negausite pasipildyti savo kasečių.

kaseciu pildymasKasečių pildymas nebūtinai turi tapti galvos skausmu – pildykitės kasetes pas mus ir ne tik sutaupyste, tačiau ir išlošite daug laiko, o svarbiausia, jūsų darbai nestovės vietoje, nes kasetes užpildysime per pusdienį arba dar greičiau, jei būsite susitarę iš anksto arba esate mūsų nuolatiniai klientai, kuriuos labai mylime ir vertiname.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *