STAMBI BUITINĖ TECHNIKA – VISIEMS NESUNKIAI SUPRANTAMAS PAVADINIMAS. NUO INDAPLOVIŲ IKI ŠALDYTUVŲ – VISKAS TELPA Į ŠIĄ KATEGORIJĄ.

Kiekvieno namuose yra šiek tiek stambiosios buitinės technikos. Viryklė bei šaldytuvas – kone svarbiauisa technika namie, kuri reikalinga išlieka nuolat. Šiek tiek mažiau reikalinga, tačiau vis tiek labai neretai žmonių namuose pasitaikanti technika – indaplovės, elektrinės džiovyklės, vandens šildytuvai, gartraukiai. Savaime aišku, kad dažniausiai pasitaikanti stambi buitinė technika yra šaldytuvai, skalbimo mašinos bei dujinės ar elektrinės viryklės. Nesvarbu, ar labai populiari yra viena ar kita technika, nes pirkėjas atsižvelgia ne į populiarumą, bet į poreikius.

ŽINOMIAUSIOS SKALBYKLIŲ RŪŠYS, TAI SKALBYKLĖS, PAKRAUNAMOS IŠ VIRŠAUS IR PRIKRAUNAMOS IŠ PRIEKIO.

Pats pirmas pastebėjimas tarp skalbimo mašinų, prikraunamų iš priekio bei iš viršaus, tai kaina. Skalbyklių, pakraunamų iš viršaus, kaina kiek didesnė, bet tokių skalbyklių prekyboje nėra daug. Skalbimo mašinos, kurios yra pakraunamos iš priekio, savo populiarumu žymiai lenkia iš viršaus pakraunamas skalbykles. Tiek paklausa, tiek pasiūla populiariųjų išlieka aiškiai didesnė. Iš viršaus pakraunamos skalbimo mašinos dažnai taikomos mažoms patalpoms, kai drabužius krauti iš priekio nelengva. Taipogi skalbimo mašinos tipą žmonės renkasi ir pagal interjero dizainą, suplanavimą. Prieš nusiperkant naują skalbyklę, pirkėjams, galima teigti, nuolatos atsiranda neaiškumų dėl gamintojo, programų kiekio bei kitų funkcijų, kurios vieniems reikalingos, kitiems, galbūt, ne. Kiekvienas nori nusipirkti tokią skalbyklę, kuri patenkintų visus pirkėjo norus, tačiau tik už tokią kainą, kuri atitiktų tik reikalingas funkcijas. Štai kodėl pravartu numanyti, ko ieškote. Skalbimo mašinos būna skirstomos pagal sunaudojamos energijos lygį, pagal skalbimo mašinos gylį, programų kiekį, valdymą ir daug kitų faktorių. Kai kurios skalbyklės turi galimybę įvykdyti netgi džiovyklės funkciją. Nors džiovyklės funkcija yra nedažnai pasitaikanti skalbyklėse, skaitmeninė parduotuvė 1a.lt gali siūlyti netgi tokių skalbimo mašinų.

KAIP JAU RAŠĖME ANKSČIAU, PRIE STAMBIOS BUITINĖS TECHNIKOS BŪNA PRISIKIRAMOS IR DŽIOVYKLĖS.

Džiovyklės puikiai ir tvarkingai atlieka savo funkciją, štai kodėl jų kaina, lyginant su skalbimo mašinų, ganėtinai aukšta. Džiovyklių pasirinkimas, kaip ir iš viršaus pakraunamų skalbimo mašinų, nedidelis. Perkant džiovyklę būtina atsižvelgti į jos talpą, valdymo būdą ir džiovinimo programų kiekį. Sunaudojamos energijos kiekis, vidinis apšvietimas ir kiti panašūs faktoriai irgi yra pasirinkimo nulemėjai, tačiau vis tiek gali neatitikti kai kurių pirkėjų poreikių, todėl geriausias sprendimas – plačiau pasidomėti įsigyjama preke, prieš ją įsigyjant. Beveik visos džiovyklės naudoja kondensacinio džiovinimo funkciją.

PALYGINUS TIKRAI NESENIAI ŽMONIŲ BUITYJE ATSIRADUSI BUITINĖ TECHNIKA – INDAPLOVĖS.

Indaplovė – labai geras talkininkas namuose. Tiesiog tereikia tvarkingai sukrauti panaudotus indus į indaplovę bei sureguliuoti tam tikrą nustatymą, o visas procesas bus užbaigtas už savininką. Iš pažiūros, indaplovės, neperlabiausiai atskiriamos nuo iš viršaus pakraunamų skalbyklių ar dujinių, elektrinių viryklių, bet indaplovės, dažniausiai, yra šiek tiek siauresnės už ką tik išvardintą techniką. Indaplovės būna ir daug mažesnės, dvigubai žemesnės, tokios indaplovės būna labai praktiškos bei visada gali būti statomos ant spintelių, tačiau, žinoma, į tokio tipo tegalima sutalpinti gerokai mažiau indų. Pastarosios indaplovės puikiai tinka mažesnėms šeimoms. Tikriausiai neužmiršote, kai rašėme, kad skalbimo mašinos yra pasirenkamos ir pagal skalbyklės gylį. Su indaplovėmis būna kiek kitaip – indaplovės visada skirstomos atsižvelgiant į plotį. Indaplovės dažniausiai būna gaminamos su talpa nuo šešių iki dvylikos indų komplektų, o didžiausią įtaką vertei ir padaro indaplovės talpa. Tokie faktoriai, kaip energijos sąnaudos, spalva, valdymas, ekranas dažniausiai būna beveik visuose stambios buitinės technikos komponentuose, tad apie šias funkcijas dabar nebepasakosime. Dar viena funkcija, kuri taipogi truputį įtakoja indaplovės vertę – tai temperatūros nustatymų skaičius. Labai populiaru jau yra indaploves statyti į virtuvės baldus, tada virtuvėje indaplovė nesimato. Taigi, galima dar pridurti, kad indaplovės stebinamai supaprastina kasdienį gyvenimą namuose ir tai tik laiko klausimas, kada indaplovės bus kiekvienoje buityje.

ŠALDYTUVAI BEI ŠALDYMO KAMEROS – BE ABEJO KIEKVIENUOSE NAMUOSE RANDAMA BUITINĖ TECHNIKA. DAŽNAI GYVENTOJAI ŠALDYTUVĄ TURI ĮSIGIJĘ NET NE VIENĄ, ITIN TAI AKTUALU ŠALDYMO KAMEROMS.

Šaldytuvas reikalingas ilgesniam laikui išlaikyti maistą šviežų ir skanų. Mėsa, pieno ir kiti panašūs produktai nuolatos turi būti laikomi šaldytuve, kad išliktų kokybiški bei nesugestų. Kalbant apie šaldymo kameras, itin dažnai šaldymo kamerų namie turima ne po vieną, o po du ir net daugiau vienetų. Ypatingai tai aktualu tarp ūkį turinčių žmonių, kuriems šaldymo kameros dažniausiai būna būtinos. Šaldikliai gali šaldyti daug geriau nei įprasti šaldytuvai bei jie netinka laikyti paprastam maistui, kuris būna vartojamas kasdien. Skalbimo mašinos skirstomos pagal gylį, indaplovės atsižvelgiant į plotį, o šaldytuvai bei šaldikliai – pagal aukštį. Itin dažnai būna gaminami dviejų metrų ar net aukštesni, o tai reiškia didesnę talpą. Šaldytuvuose irgi dažniausiai būna įmontuotos didesnės ar mažesnės šaldymo kameros. Jų pilnai užtenka nedidelėms, nedaug šaldomų produktų sunaudojančioms šeimoms. Šaldikliai populiariausi būna tarp miestelių arba kaimų gyventojų, nes mieste, butuose žmonės vengia bet kokių, papildomą vietą sunaudojančių daiktų.

ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ 1A.LT DAR VISADA GALI PASIŪLYTI IR DIDELĮ DUJINIŲ BEI ELEKTRINIŲ VIRYKLIŲ PASIRINKIMĄ PAGAL KIEKVIENO KLIENTO POREIKIUS.

Viryklės namie labai praverčia gaminant maistą skanų ir maistingą. Kaip jau žinoma, viryklės būna dujinės bei elektrinės. Pirkti dujinę ar elektrinę viryklę – tai vien tik pirkėjo pasirinkimas. Jeigu namie nėra galimybės arba noro prisijunti dujų, tai šiuo atveju tenka rinktis elektrinę viryklę. Kai kuriems gyventojams elektrinės viryklės patinka labiau, nes nereikia sukti galvos dėl dujų gavimo, o elektra yra kiekvieno namuose. Taipogi yra ir pusiau elektrinės viryklės. Tokios viryklės būna dujinės, bet orkaitė gali būti įjungta tik naudojant elektrą. Naujausios viryklės turi daug funkcijų, kurios labai reikalingos tiek verdant, tiek kepant, tiek naudojantis orkaite. Laikmatis geriausiai padeda tada, kai nėra galimybės nuolatos prižiūrėti gaminamą maistą. Neretai viryklės turi net termostatus ar grilius, o tokioms funkcijomis, žinoma, yra pardavinėjami net atskiri įrenginiai. Todėl perkant naują viryklę tikrai yra iš ko rinktis.

ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ 1A.LT BE ABEJO TURI DAUG STAMBIOS BUITINĖS TECHNIKOS, KURI ATITIKS KIEKVIENO KLIENTO POREIKIUS.

Taigi, Internetinė parduotuvė 1a.lt turi galimybę pateikti bet kokią prekę ir iš šios srities, kuri patenkins kiekvieno pirkėjo norus. Šaldytuvai, viryklės, skalbimo mašinos, gartraukiai ir daug kitos technikos – viskas prieinama keletu mygtukų spustelėjimų internetinėje parduotuvėje 1a.lt už pačias geriausias kainas. Uždarąją akcinę bendrovę 1a.lt yra galimybė rasti adresu Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius. Šiuo adresu galima atsiimti nusipirktas prekes darbo dienomis nuo 10 iki 19 val. Biuro darbo laikas: darbo dienomis nuo 9 iki 18 val. Kontaktai: Tel.: +370 (5) 2054455, 2054456; Fax.: +370 (5) 2054457; Elektroninis paštas: info@1a.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *