Stiklo Pertvaros

Per ankstesnį dienoraštį mes pažvelgėme kaip realaus vietos pažeidimai turi įtakos laboratorinius išbandyti akustinių charakteristikų vertės, biurų stiklo pertvara. Mes taip pat aptarėme, kaip šios skaitinės reikšmės susiję su subjektyviais kriterijais kalbos privatumo, kas padeda ir kas trukdo SPP.

Dabar visa ši medžiaga būtų labai lengvesnė vietoje kur montuojma, jei pertvaros buvo vienodos, monolitinės struktūros. Vienas paprastas veiksnys yra tai, kad žmonės turi gauti ir iš kambario maximuma erdvės. Mes leidžiama juos vadinti kambariais – Kai aš buvau architektūros studentas mes karta testavome stiklo pertvaras biuruose.
Bet kokiu atveju į biuro patalpas, konferencijų salė arba atskirą ofisą reiškia tam tikros rūšies duris dedamos , kas atsitinka su akustines savybes biuro pertvara, kaip jūs klijuojate duris?
Anksčiau mes pažvelgė RW verčių įvairių pertvarų tipų, kurie svyravo nuo vieno įstiklintų pertvarų 32db Rw iki Rw 50 + dB aukštos spec. dukart pateko į kietąsias pertvaras.
Apskritai labiausiai veetinamos 3 sluoksnių medienos drožlių plokštės kietų durų ruošiniai būtų išbandyti aplink Rw 40dB. Neblogai jūs manote. Tačiau, tai yra tarpas durų tuščias, tai bandomos visiškai sandarios ir veikė nepriekaištingai, gana beprasmis tikrai. Faktas yra tai, kad vienas iš RW 40dB durų ruošiniai, kai jūs įtraukėte ją į atidarytuose rėmo tikriausiai jums testas lygis aplink Rw 22dB.Stiklo stogeliai visada jus saugos nuo lietaus negandų. Šaltinis paimtas iš www.statybanamo.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *