Stuburas mėgsta judėti

Sveika nugara retai primena apie save. Nugaros skausmas – tai pirmas signalas apie tai, kad kažkas yra negerai su nugara. Skirkite stuburui dėmesio kiekviena diena t.y. atlikite stuburo mankštą, o ne laukite kol jis susirgs! Stuburo mankštanereikalauja nei daug laiko nei pastangų, o rezultatai yra jaučiami labai greitai.

Daugelis konsultantų pataria:

Dažniausiai osteochodroze suserga žmonės kurie pastoviai dirba nepatogioje pozoje, kilnoja didelius svorius ar turi įgimtus ar įgautus stuburo iškrypimus. Komfortas ir jaukumas, o labiausiai nejudrus gyvenimo būdas mums daro meškos paslaugą. Viso to pasėkmė yra ta, kad šiandien osteochondroze serga 80 % suaugusių žmonių. Įpatinga dėmesį reiktų skirti tam, kad osteochondrozės simptomai ir kitos ligos kurių pasekmė yra nugaros skausmas prasideda žmonėms nuo 25 metų, ir kuo toliau tuo labiau šios problemos pradeda vystytis vaikams. Ar įmanoma atsikratyti osteochondrozės visam, ar bent sumažinti kančias? Atsakymas yra TAIP, bet kad tą būtų galima pasiekti reikia išmokti klausytis savo kūno, tam kad reikiamu metu galėtumėte jam padėti susitvarkyti su sunkumais.

Stuburas sukurtas judėjimui

 

Mūsų stuburas yra labai patikima konstrukcija, kuri dar gamtos buvo paskirta judėjimui ir kiekviena, net menkiausia stuburo dalis mėgsta darbuotis. Nejudrūs stuburai, o taip pat tie kurie gauna pastovų krūvį (pvz. Jeigu jūs visa diena sėdite prie kompiuterio arba mašinoje, kilnojate sunkius daiktus ar dirbate pasilenkęs) laikui bėgant praranda savo judrumą. Nugaroje pradedamas justi diskomforto jausmas, kurį lydi nugaros skausmas. Po to prasideda viso organizmo sutrikimas: kinta laikysena, nukenčia raumenys, sanariai, ir vidaus organai. Padėkite savo stuburui! Pradėkite padėti savo stuburui su elementariausia stuburo mankšta raumenų ir raiščių tempimo pratimų ir jūsų stuburas jums padėkos. O jei jums to bus maža ir norėsite profesionalų pagalbos jūs visada galite kreipti į mus sveiko stuburo mokyklą. Čia jūsų stuburui bus suteikta profesionali pagalba.

One comment

  1. Ala parašė:

    Stuburą prisižiūrėti reikia.. paskaitykit http://www.ligos.lt/, kokios gali būti ne priežiūros pasekmės…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *