Sutaupykite energijos su stilingomis žaliuzėmis

Stilingos ir įdomios langų dangos suteikia Jūsų namams privatumo ir padeda reguliuoti šviesos patekimą. Žaliuzės geba ne tik tai atlikti, tačiau ir sumažinti Jūsų išlaidas.

Medžiaginės žaliuzės ne tik apsaugo nuo saulės, bet ir nuo šilumos praradimo. Iš vidaus tokios žaliuzės atrodo kaip korys, iš išorės – kaip plisuota langų danga. Jos gali būti labai dailios bet kokiuose namuose dėl plataus stilių ir spalvų pasirinkimo. Galite rinktis nuo baltų iki itin tamsių atspalvių.

Jos atitraukiamos iš viršaus į apačią arba iš apačios į viršų, o jeigu įsigyjate vertikalų modelį – iš šono. Jos būna įvairių dydžių ir gali turėti virveles arba būti motorizuotos.

Du ar daugiau sluoksnių būna susiūti kartu. Jie būna viengubo, dvigubo ar trigubo „korio“ konstrukcijos, o klostės gali būti įvairių dydžių, tiek vertikalios, tiek horizontalios.

Yra specialių žaliuzių stoglangiams ir arkiniams langams. Vertikalios puikiai tinka ir durims. Firmos, užsiimančios žaliuzių gamyba ir pardavimu, gali Jums pasiūlyti praktiškai bet kokio dydžio žaliuzes, kurios tiks tiek 1m, tiek ir 3m pločio durims.

Žaliuzės puikiai suteikia privatumo, filtruoja šviesą, sulaiko šilumą viduje, kas labai svarbu šaltuoju metų laikotarpiu, slopina garsus iš aplinkos. Ar dar reikia daugiau privalumų šiai langų dangai, kad padaryti ją idealia?

Žaliuzes ir roletus kviečiame įsigyti ir „PLAZA langų“ salonuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *