Šventinės mados

Kad ir kas ką besakytų, Kalėdos ir jų laukimas man yra vienas gražiausių laikotarpių kiekvienais metais. Ir nesvarbu, kad ne visada sninga, kad prekybos centuose vėl ir vėl groja tas pačias milijoną kartų girdėtas kalėdines dainas (Wham Last Christmas be atokvėpio sudainuotume net prikelti iš miego vidurį nakties), keliuose prasideda spūstys, o gatvės pilnos skubančių ir paskutinę minutę dovanas perkančių žmonių, man vis tiek PATINKA KALĖDOS!

Juk per Kalėdas susitinkame su tais, kuriuos labiausiai mylime. Rami Kūčių vakarienė, Kalėdiniai pietūs, susitikimas su draugais, darbo vakarėlis- tiek progų susitikti visus artimus. Tiek švenčių ir, neabejoju, kad bent kartą iškils mintis „O kuo gi apsirengti? Kokius drabužius?“. Kad būtum žavi kaip Snieguolė ir elegantiška kaip Sniego Karalienė, siūlome kelis derinukus Kalėdinėms šventėms.

Kai Kalėdas šventi su šeima

Begalvojant apie Kūčių vakarienę pirmiausia į galvą šauna mintis, kad svarbiausia apsimauti liemens nevaržančias kelnes ir laisvoką palaidinę (visgi reiks išragauti visus 12 patiekalų :)), bet kalbant rimtai, rekomenduotume derinti ramių spalvų derinius, kuriuos galite pagražinti ryškesniais aksesuarais. Juk tai jauki šventė, o ne karnavalas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *