Svorio metimas – sunkumai

Svorio metimas yra nelengvas procesas, tačiau jeigu labai norėsite, tikrai galėsite per itin trumpą laiką numesti nemažai svorio. Tereikia žinoti keletą svarbių dalykų ir turėti šiek tiek valios, kad neapsileistumėte ir sugebėtumėte numesti svorio ir įgauti nuostabią figūrą. Labai svarbu suprasti, kad šis visas procesas gali pareikalauti iš Jūsų nemažai jėgų, todėl iš pat pradžių nusistatykite tai,kad ši tikslą pasieksite, galvokite pozityviai.

Nusipirkite Jums reikalingų maisto papildų. Jie Jums padės greitai numesti svorio ir palaikyti gerą maisto racioną. Iš tikrųjų, skrandis pirmomis dietos dienomis gali šiek tiek streikuoti, kadangi pakitęs maisto kiekis bus nebe toks didelis ir skrandis nebus pratęs negauti tokios gausybės medžiagų. Būtent tada gali padėti vitaminai – pasižiūrėkite sveikos gyvensenos parduotuvėse ar internetiniuose kataloguose ir nuspręskite, kokių vitaminų jums labiausiai reiktų. Taip pat galite pasitarti su gydytoju ar dietologu. Juk labai svarbu nenualinti savo organizmo – reikia palaipsniui jį pratinti prie kitokio maisto raciono, tad čia maisto pakaitalai atliks labai svarbų vaidmenį. Žinoma, tai kad maisto pakaitalai padės Jums lieknėti, tikrai nereiškia, kad po to galėsite valgyti tokį patį maistą kaip visada. Pasistenkite valgyti daugiau daržovių ir sveiko, natūralaus maisto, stenkitės vengti mėsos, kadangi dažniausiai ji būna labai kaloringa ir joje tikrai Jums per daug riebalų bei baltymų.

Svorio metimas yra sunkus procesas, kadangi reikia gerti vien vandenį ir vartoti maisto pakaitalus kiekvieną dieną (2-4 sav. programa) – svarbiausia yra suderinti savo kūną taip, kad galėtumėte sau atrodyti puikiai (žinoma, ir kitiems). Daugiau sportuokite ir nusistatykite tikslesnę dienotvarkę, paskirkite tikslų laiką valgymui ir sportui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *