Tarp naujienų apie politiką ir pokerio naujienos

Kiekvieną dieną dienraščių ir naujienų portalų antraštėse mirga politiniai įvykiai, kriminalai ar žvaigždžių gyvenimo epizodai. Šios naujienos sudaro absoliučią daugumą, tuo tarpu kažkur giliai tarp jų yra ir kiek kitokios naujienos, kurios aktualesnės tam tikrai grupei žmonių. Vienos iš tokių – pokerio naujienos.

Pokerio naujienos ypatingai retai sutinkamos masinėje žiniasklaidoje, nes nėra aiškios ribos tarp faktų konstatavimo, naujienų apžvalgos ir reklamos. Turint omenyje, kad pastaroji yra draudžiama, daugelis nerizikuoja ir apie svarbius įvykius pokerio pasaulyje nutyli, nors tikrai yra kuo pasigirti. Ne vienas lietuvis yra patyręs pergalės džiaugsmą pasaulinio lygio renginiuose, dar daugiau jų užkopia iki labai aukštų vietų, kurios nemenkai papildo kišenę ar bent jau išmėgina savo jėgas prieš pasaulyje žinomus profesionalius žaidėjus.

Visgi pats pokeris Lietuvoje gana populiarus. Tai labai lengva pastebėti prisijungus į kurį nors populiaresnį pokerio kambarį. Juose sutiksite tikrai ne vieną lietuvį, taip pat galima pamatyti lietuviškų „nikų“, nors nurodyta šalis ir kita (ypač dažnai taip būna su Didžiosios Britanijos ar Norvegijos žaidėjais, kurie iš tiesų yra lietuviai emigrantai). Visgi internete profesionalų gana mažai, tai daugiau būdas linksmai pažaisti, praleisti laiką prie pokerio.

Pokerio naujienos galėtų rašyti ne tik apie turnyrus, kuriuose žaidžia žymūs pokerio žaidėjai ar aprašyti kaip sekėsi lietuviams juose, bet ir galėtų skelbti ateinančius turnyrus, kuriuose galima būtų žaisti ir ne tokiems patyrusiems žaidėjams, mėgėjams.

Labai tikėtina, kad anksčiau ar vėliau apie pokerį bus kalbama daugiau nei dabar, nes tai yra gana populiari laisvalaikio praleidimo forma, kuri domina įvairaus amžiaus ir įvairių sričių žmones, norinčius nuveiktą kažką įdomesnio nei TV laidų žiūrėjimas ar naršymas socialiniuose tinkluose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *