Termovizija padės Jums sutaupyti jau dabar!

Padaryti nematoma matoma yra labai naudingas pirmasis žingsnis ekonomiškesnio namo link. Tai padariau ir aš – pasinaudojau „PRC“ teikiama termovizijos paslauga, kurios pagalba galima nustatyti prarandamos šilumos kiekį.

Rezultatus Jūs galite pamatyti nuotraukoje: mėlyni plotai rodo, kur šilumos prarandama mažiausiai, o geltonos ir raudonos vietos – didžiausius šilumos energijos praradimo šaltinius. Kaip matote, daugiausia šilumos mes prarandame pro duris, stogą ir langų rėmus.

Tiesą sakant, buvau nustebintas, nes namas statytas vos prieš šešerius metus. Pasiteiravus, kodėl taip būna, specialistai teigė, jog nepriklausomai nuo namo amžiaus šilumos nutekėjimų gali pasitaikyti visur.

Žinoma, šią problemą reikia spręsti. Ir kuo greičiau, tuo geriau. Nusprendžiau, kad pats laikas užsandarinti langus, o kai kuriuos jau reikėtų ir keisti. Taip pat buvo patarta apšiltinti stogą, mat per jį daugumoje individualių namų prarandama itin daug šilumos energijos. Žinoma, visko sutvarkymas kainuos nemažai pinigų, tačiau pagalvojus apie šildymo kainas, galima greitai suvokti, jog toks žingsnis gana greitai atsipirks.

Termovizija
www.prc.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *