Tinkamas dovanų pasirinkimas jai

dovana-draugei

Dovana draugei

Artėjant svarbioms šventėms, dažnai pirmiausia susimąstome apie tai, kaip ir kuo nustebinti artimą žmogų. Dažnai sakoma, kad sunkiausia išrinkti dovaną moteriai, kadangi dailiosios lyties atstovės yra ypač išrankios ir reiklios. Gana dažnai dovana draugei tampa dideliu galvos skausmu, nepaisant to, kokiai progaidovana draugei yra renkama. Gana dažnai į dovanų parduotuvių pardavėjus pagalbos šiuo klausimu kreipiasi ne tik nustebinti savo damas norintys vyrai, tačiau ir paprasti bičiuliai ar draugės, ieškančios puikios dovanos.

Įspūdžių lavina

Vis dažniau populiarėja tokio tipo dovanos, kuriomis dovanojami ne kokie nors daiktai, o patirtis ir įspūdžiai. Tai puiki dovana draugei gimtadienio proga, jei norite iš tiesų nustebinti brangų žmogų. Įspūdžių gali būti įvairių. Jei draugė itin mėgsta šokoladą, rinkitės šokolado degustacijos kuponą arba išskirtinio rankų darbo šokolado pamokėlę. Jei draugė gurmanė ir labai mėgsta suktis virtuvėje, užsakykite jai vakarienės gaminimą su tikru profesionaliu egzotiškos virtuvės šefu. Ieškančioms ekstremalių patirčių – sporto užsiėmimai, važinėjimas kartingais. Romantiką ir gamtą mėgstančioms draugėms puikiai patiks jodinėjimas arkliu, važinėjimas su kalnų šunimis. Jūsų draugė mėgsta muziką ir judesį? Rinkitės iš tiesų moterišką dovaną – šokių pamokas. Padovanokite draugei šokių pamokų abonementą ir suteiksite jai ne tik puikų laiką, bet ir geras emocijas bei galimybę atsikratyti vieno kito kilogramo. Juk moterys apie tai nuolat svajoja.

Poilsio oazė

Gana dažnai populiarios dovanos moterims yra susijusios su poilsiu ir malonumais. Tokio pobūdžio staigmena yra puiki dovana draugei kaledoms ar dovana draugei gimtadieniui. Jei Jūsų draugė taip pat vertina poilsį ir atsipalaidavimą, suteikite jai keletą ramybės akimirkų. Tokiai idėjai įgyvendinti puikiai tiks masažo kuponas. Galite išrinkti masažą pagal drauges charakterį ar turimas sveikatos problemas. Jei draugė mėgsta egzotiką, užsakykite jai įspūdingas egzotines poilsio procedūras, tokias kaip hamamas ar purvo vonia. Jūsų draugė dirba nuolat daug judėjimo reikalaujantį, o kartais ir nemažais streso keliantį darbą? Jai patiks perlinė vonia ar šiltų akmenų masažas. Pasikonsultuokite su kuponų pardavėjais ir jie padės išsirinkti puikiausią procedūrą, atitinkančią Jūsų draugės reikalavimus ir gyvenimo būdą. Be jokios abejonės tokio tipo dovana tikrai patiks draugei, ji įvertins pastangas ir patirs daug gražių ir malonių atsiminimų.

Comments are closed.