„Tvorlitus“ tvoros Kaune

Tvora – beveik nieko nereiškiantis atributas gyvenantiems daugiaubučiuose ir labai reikšmingas daiktas turintiems nuosavus namus. Dailios, dekoratyvios tvoros – tai ne tik puiki puošmena, bet geras namų saugas. Galėsite būti ramūs, jog Jūsų gėlyno neišmindys gyvūnai, vagys jos lengvai neįveiks, o žmonės galės grožėtis Jūsų namais. Kur rasti tai, kas viską Jums suteiktų? Atsakymas paprastas: <a href=“http://www.tvoros-vartai.lt/kontaktai-8/lt/“>IĮ „Tvorlitus“.

IĮ „Tvorlitus“ – tai įmonė, įsikūrusi Kauno mieste. Jau spėję įgyti žmonių pasitikėjimą dėl ypatingo dėmesio savo gaminių kokybei ir jų montavimui, jie toliau sėkmingai montuoja tvoras šimtams žmonių visoje Lietuvoje. Čia rasite viską, ko tik prireiks dailiai ir tvirtai tvorai. „Tvorlitus“ turi profesionalius meistrus, kurie greitai ir kokybiškai atliks šiuos darbus:

  • Dekoratyvių gelžbetonio tvorų gamyba ir montavimas.
  • Kiemo vartų gamyba ir montavimas.
  • Apželdinimas.
  • Trinkelių klojimas.

Maža to, visiems atliktiems darbams taikoma 24 mėnesių garantija, taip pat vykdomas ir pogarantinis aptarnavimas, todėl galėsite būti tikri, jog nebūsite palikti nuošalyje nelaimės atveju!

Daugiau informacijos, naudingų patarimų ir itin dailių tvorų pavyzdžių galite rasti apsilankę internetiniame tinklalapyje http://www.tvoros-vartai.lt/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *