Tvoros pasirinkimas ir montavimas

Tvora – neatskiriama namo ar sodo dalis. Ji turi būti patikimai sumontuota ir tarnauti ilgus metus, tad labai svarbu tinkamai pasirinkti, kad praėjus keliems metams nereiktų tvoros remontuoti arba ją keisti nauja. Gera tvora turi tarnauti bent 10 sezonų.

Rinkitės atsakingai

Pirmiausia, atsakingai pasirinkite gamintoją, nesusiviliokite vien tik maža kaina, neužmirškite ir kokybės. Pasidomėkite jau įvykdytais įmonės darbais, ką apie jų kokybę kalba buvę klientai. Jeigu nusprendėte rinktis suvirintą arba pintą tinklą, pasidomėkite, kokia yra naudojama padengimo technologija ir koks yra atsparumas korozijai, teiraukitės, kuriam laikotarpiui suteikiama garantija produktams ir montavimo darbams.

Patikimas pamatas

Viena pagrindinių tvoros stabilumo ir patikimumo veiksnių – pamatas. Tinkamai įvertinkite savo sklypo parametrus, grunto savybes ir pasikonsultavę su specialistais nuspręskite kokį tvoros pamatą geriausia naudoti. Patarimų, kokį pamatą pasirikti rasite čia.

Profesionalus montavimas

Jeigu jau išsirinkote kokią tipo tvorą statysite ir koks bus pamatas, įvertinkite, ar sugebėsite tinkamai atlikti montavimo darbus ar geriau kreiptis į specialistus. Kad ir kokia kokybiška būtų tvora, netinkamai ją įrengus galutinis rezultatas, kas liečia patikimumą ir ilgaamžiškumą, gali nuvilti. Ypač netinkamai atliktų darbų brokai išryškėja žiemos metu, kai tvorai tenka atlaikyti papildomus klimato išbandymus (apie tai daugiau galite sužinoti paskaitę straipsnį „Tvora bet kokiai žiemai“).

Kokius pasirinkti vartus?

Vartai – labiausiai naudojamų aptvėrimo sistemos dalių, kuriai yra daugiausia šansų susidėvėti arba sugesti. Galite rinktis varstomus arba slenkančius vartus, mechanines arba motorizuotas versijas, pastaruoju atveju ypač svarbu, kad patikimai bet kokiomis oro sąlygomis veiktų vartų automatika, kad išvengti nepageidaujamą užsikirtimų arba nelaimingų atsitikimų.

Kokią tvorą išsirinksite galutinis sprendimas priklauso nuo Jūsų pačių sprendimų, bet patartina atkreipti dėmesį į visus aukščiau išvardintus patarimus. Žinoma, visada norime kaip galimą už viską mokėti mažesnę kainą, dėl tos pačios priežasties ir daugelį darbų stengiamės atlikti patys, bet nepamirškite, kad neteisingi sprendimai vėliau gali atsieiti dar brangiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *