Uždaroji akcinė bendrovė

Uždaroji akcinė bendrovė – puikus būdas giminėms ar geriems pažįstamiems turėti savo verslą. Pagrindinis ir labiausiai viliojantis šios verslo organizavimo formos bruožas – ribota atsakomybė.

  • Ribota atsakomybė. Svarbiausias privalumas, dėl kurio UAB yra tokia populiari – investuotojas gali prarasti tik savo pradines investicijas. Čia atsakomybė yra apribota taip, kad verslo nesėkmės atveju investuotojas neturės mokėti jokių papildomų pinigų, kad padengtų skolas.
  • Bendrovės mašinos, technika, patentai ir netgi augalai priklauso po lygiai kiekvienam akcininkui (nebent pasirašytoje sutartyje yra numatyta kitaip). Kiekvienas investuotojas turi tam tikrą dalį įmonėje, kuri sutariama iš anksto.
  • Svarba. Uždaroji akcinė bendrovė (kaip ir jos giminaitė Akcinė bendrovė) padeda išlaikyti gerai organizuotą rinką ir apskritai ekonomiką.
  • Kaip ji veikia? Ribota civilinė atsakomybė ir platus savininkų ratas leidžia sėkmingai kurti verslą ir jį plėsti. Žinoma, galima po kiek laiko UAB paversti į AB, jei norima dar labiau išplėsti akcininkų ratą. Galima drąsiai teigti, jog Uždaroji akcinė bendrovė yra populiariausia verslo organizavimo forma.

UAB įmonių steigimas Kaune ir Vilniuje – www.finansusprendimai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *