Vaikų odontologas

Vaikų odontologas nėra paprastas odontologas kurį galite rasti, bet kurioje odontologijos klinikoje, vaikų odontologas turi ne tik mokėti gerai ir švelniai atlikti savo darbą, t.y. gydyti dantis, bet ir turėti nemažai psichologinių žinių.

Pagrindinė užduotis kurią turi būti užsibrėžęs sau kiekvienas profesionalus vaikų odontologas yra teigiamo vaiko požiūrio į stomatologiją formavimas. Tai yra reikalinga tam, kad jaunasis pacientas nesipriešintų apžiūros metu ir be baimės sėstų į odontologo kėdę. Vaikų odontologas užsiima ne tik dantų ligų gydimu, bet ir galimų dantų defektų profilaktika. Kvalifikuotas odontologas turi numatyti kokia gali būti paciento dantų padėtis netolimoje ateityje ir laiku atlikti gydomąsias procedūras, kurios neleidžia atsirasti kariesui ir kitoms burnos ertmės problemoms.

Centro odontologijos klinika Kaune teikia platų Odontologijos paslaugų spektrą mažiesiems pacientams. Mūsų vaikų odontologijos specialistės pasirūpins jūsų atžalomis ir teisingai suformuos jų požiūrį į odontologiją ir jums nebeteks kovoti su vaikais prieš kiekvieną vizitą pas odontologą.

Taip pat odontologijos klinika Kaune teikia paslaugas ir suaugusiems. Mūsų odontologijos klinikoje galite rasti tokias paslaugas kaip breketų įdėjimas, mūsų specialistų darbas paremtas naujausiais technologiniais laimėjimais todėl mūsų pacientai visada gali būti ramūs dėl darbų kokybės. Burnos higiena kuri pagerina burnos kvapą ir išbalina dantis, dantų implantavimas kuris yra vienas iš didžiausių pasiekimų šiuolaikinėje odontologijoje, ši procedūra jums suteiks galimybę, jaustis kaip su savais dantimis. Dantų balinimas kuris yra viena iš saugiausių ir greičiausiai trunkančių procedūrų. Po jos Jūsų dantys atrodys balti lyg krištolas ir daugelį kitų procedūrų.

 

Kviečiame apsilankyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *