Vandens valymo įrenginiai

Vanduo žmogaus organizmui labai svarbus, jis sudaro net 85% kraujo. Pagrindinė vandens funkcija valyti organizmą, o tai atlieka tik aukštos kokybės vanduo. Toks vanduo neleidžia vystytis 80% ligų.

Lietuvoje išgaunamas giluminis vanduo iš artezinių grežinių ne visuomet atitinka standartus.

Net vandenvietės vandeniui paruošti naudoja vandens valymo sistemas! Svarbu tai, kad vandens tiekėjas ne visada gali užtikrinti tinkamos kokybės vandenį, dėl vamzdynų, kuriais keliauja vanduo, ar pačios vandenvietės vietos. Tad vartotojui, norinčiam pasigerinti kokybę, dažnai tenka pačiam imtis priemonių.

Vandens filtrai dažniausiai gaminami Kinijoje arba Taivane, o Lietuvoje tik klijuojamos etiketės su užrašu: ,, made in USA‘‘. Taigi, prieš perkant vandens valymo įrangą, visad reiktų reikalauti lietuviškų sertifikatų, įrodančių, kad pasirinkta vandens valymo sistema skirta sąlyčiui su maistu, atitinka visas higienos normas ir skirta ne pramoninei rinkai. Nuolatos konsultuojame, į mus besikreipiančius asmenis, turinčius rimtų problemų su neveikiančia ar neprižiūrima įranga. Nusipirkę nepatikimą bei nesertifikuotą produktą, liksite nusivylę ir jausitės apgauti, arba teiksite kad vandens valymo sistema neveikia.

SIOS NORDIC įmonė prieš parenkant vandens valymo sistemą visuomet atlieka sertifikuotus vandens tyrimus. Konsultuoja tik profesionus vandens ekspertas, žinantis visas vandens normas bei vadens valymo sistemos technines specifikacijas, tad visuomet gebantis jums parinkti optimaliausią variantą.

SIOS NORDIC atstovauja JAV įmonės Aquafilter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *