Vartojamieji sms kreditai internetu

paskolos euraisJei planuojate įsigyti paskolą be užstato ar Jus domina tam tikras vartojimo kreditas, čia rasite detalią informaciją apie kompanijų teikiamas skolinimo paslaugas (ko reikia, norint gauti kreditą, kur kreiptis, kaip atiduoti ir pan.).

Visų pirma, prieš skolindamiesi pinigus turite gerai apsvarstyti, ar sugebėsite juos grąžinti. Apsiskaičiuokite savo mėnesines pajamas ir sumą, kurią kas mėnesį ar kas savaitę galite skirti kredito grąžinimui.

Paskolos be užstato ar tie patys sms kreditai šiandien yra pasiekiamos ne tik bankų ar tam tikrų įmonių filialuose, tačiau ir namuose. Visos tokias paslaugas teikiančios kompanijos turi internetinius puslapius, kuriuose pateikia informaciją apie savo teikiamas paskolas be užstato – kokios palūkanų normos, kokia didžiausia skolinama suma ir panašiai. Visose tokiose internetinėse svetainėse būsite paprašytas užsiregistruoti, norėdamas gauti paskolą. Registruojantis turėsite pateikti informaciją apie save: vardas, pavardė, asmens kodas, telefono numeris ir panašiai. Kai kurios kompanijos gali pareikalauti informacijos apie darbovietę ar asmens dokumento kopijos. Jei Jūsų pageidaujamas vartojimo kreditas nėra didesnis nei dešimt tūkstančių litų, specialių banko išrašų apie Jūsų pajamas nereikės. Užsiregistravus į savo elektroninį paštą arba mobilųjį telefoną gausite pranešimą, kuriame bus patvirtinta Jūsų registracija ir nurodyti prisijungimo duomenys.

Kai užsiregistruosite ir prisijungsite prie tam tikros kompanijos internetinio puslapio, jau galėsite skolintis Jums reikiamą sumą. Visos kompanijos, teikiančios tokio tipo paskolas, savo internetinėse svetainėse yra pateikusios specialias skaičiuokles, į kurias įvedę norimą skolintis sumą ir laikotarpį, kada planuojate ją grąžinti, matysite galutinę apskaičiuotą grąžintiną sumą. Grąžintina suma priklauso nuo to, per kiek laiko planuojate ją atiduoti – pagal tai kinta palūkanų suma.

Norint gauti vartojimo kreditą patogu turėti sąskaitą banke, nes pasiskolinta suma bus pervesta į Jūsų banko sąskaitą arba į mokėjimo kortelę – priklausomai nuo to, kokios duomenis nurodysite. Kai kurios kompanijos pageidauja, kad pervestumėte į jų banko sąskaitą 1 centą, taip įmonė gauna visą reikiamą informaciją apie Jūsų banko sąskaitą, kad galėtų pervesti tam tikrą pinigų sumą Jums.

Skolinantis patį pirmą kartą Jums bus taikomi skolinamosios sumos limitai, t.y. galėsite pinigų pasiskolinti tik iki tam tikros sumos. Dažniausiai pirmojo kredito nesuteikia didesnio už 1000 litų. Sėkmingai grąžinus pirmąją paskolą galėsite skolintis ir didesnes sumas. Kai kurios kompanijos vykdo akciją, kai pirmąjį kreditą suteikia nemokamai – tai reiškia, kad skolinantis pirmą kartą iš tam tikros kompanijos Jums bus taikoma 100% nuolaida palūkanoms ir po nustatyto laikotarpio reikės atiduoti tiek pat, kiek skolinotės. Kitais atvejais, kai netaikoma minėtoji nuolaida, turite atiduoti pasiskolintą sumą bei susikaupusių palūkanų sumą.

Jei paskolos negalite grąžinti nustatytu metu, turite galimybę ją prasitęsti už tam tikrą mokestį. Pratęsimo kainos skiriasi įvairiose kompanijose, taip pat jos priklauso nuo pasiskolintos sumos ir laikotarpio, kuriam norite atidėti skolos grąžinimą. Paskolos pratęsimą ar visą skolą galėsite apmokėti Jums patogiose vietose – kompanijos pateikia savo rekvizitus.

Reikalinga žinoti ir tai, kad minėtąsias paskolas teikiančios kompanijos bendradarbiauja tarpusavyje, su bankais ir įvairiomis skolų išieškojimo įmonėmis, taigi jei turite negrąžintų skolų arba vienoje iš kreditus teikiančių kompanijų esate „nenaudingas klientas“ (neatiduodate ir neprasitęsiate paskolos), norimo kredito Jums gali ir nesuteikti. Nerekomenduojama skolintis pinigų, jei kažkam skolos esate dar negrąžinęs.

Taigi apžvelgus vartojimo kreditų teikimo ypatybes galima sakyti, kad toks pinigų skolinimasis yra greitas, patikimas, nereikalaujantis detalios Jūsų asmeninių finansų analizės, ir naudingas, jei jus domina būtent paskolos be užstato ar kito žmogaus laidavimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *