Veidrodiniai fotoaparatai

„Veidrodėliai“, sustabdantys akimirką

Veidrodinis fotoaparatas – tai tik viena iš kelių fotoaparatų rūšių. Veidrodiniai fotoaparatai gali būti vieno arba dviejų objektyvų. Matiniame stikle fotografuojant matomas objektyvo formuojamas toks vaizdas, koks jis bus nuotraukoje. Fotoaparate yra užraktas, vaizdo ieškiklis, šviesmatis, diafragma, blykstė.

Veidrodiniai fotoaparatai – profesionalų įrankis, nors mėgstamas ir fotografavimo entuziastų. Užsienyje jie perkami tiesiog buitiniam naudojimui. Jais žavisi visi, kurie nori gauti geresnę nei įprastai nuotraukos kokybę. Sakoma, kad pirmas veidrodinis fotoaparatas dažnai būna ir paskutinis. Taip yra tikrai ne dėl to, kad jis prastas, o todėl, kad žmogui pakanka jo funkcijų ir gaunamų nuotraukų kokybės.

Ką sako profesionalai?

Veidrodiniai fotoaparatai yra beveik kiekvienos firmos, kuri specializuojasi optikos srityje, prekių sąraše. Ar fotoaparatas geras, ar blogas, savo nuomonę išreiškia kiekvienas labai individualiai. Pabandysime aptarti kelių firmų veidrodinius fotoaparatus, pasikliaunant profesionalų patarimais.

Pentax veidrodiniai fotoaparatai giriami dėl puikios nuotraukų kokybės, apgalvoto valdymo išdėstymo, kuris ypač patogus profesionalui. Patogus jų korpusas, yra optinis vaizdo stabilizavimas. Tikrai geri šios firmos fotoaparatai kainuoja apie 3-4 tūkstančius ir tai yra vieni pigiausių modelių. Taigi, kaip jau supratote, yra ir daug brangesnių.

Veidrodiniai fotoaparatai Canon tiks, jei norite populiarios firmos aparato ir turite didelių ambicijų fotografavimui. Dėl tų pačių priežasčių tiks ir Nikon veidrodiniai fotoaparatai.

One comment

  1. Kimas parašė:

    O veidrodiniai kuo pranašesni už įprastus skaitmeninius?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *