Verslo dovana

Verslo pasaulis jau seniai yra neįsivaizduojamas be verslo dovanų. Verslo dovana gali pradžiuginti bet kurį verslo partnerį. Jei nenorite banalios verslo dovanos, tačiau pritrūkote originalių idėjų ir nežinote ką padovanoti verslo partneriui – šis straipsnis kaip tik jums.

Antspaudas su inicialais

Antspaudas su inicialais – tai išties asmeniško dovana, kuri pamalonins bet kurį verslo partnerį. Antspaudas su inicialais, priklausomai nuo to, kaip ilgai pažįstate verslo partnerį, gali būti daugiau ar mažiau informatyvus – gali būti vardas ir pavardė arba gali pakakti tik vardo.

Fotografijų albumas

Verslo žmonės – dažniausiai labai skubantys žmonės, neretai neturintys galimybės pasidžiaugti gražiomis, ypatingomis akimirkomis. Tad kodėl tų akimirkų nesustabdžius ir nepadovanojus nuotraukų albumo, į kurį verslo partneris galėtų sutalpinti svarbias fotografijas? Esant laisvai minutei, albumas su brangių žmonių bei įvykių fotografijomis verslo partneriui primins ir jus, ir gražiausias gyvenimo akimirkas.

Arbatos ar kavos rinkinys ir puodelis

Kad ir koks užimtas žmogus bebūtų jūsų verslo partneris, jis vis tiek paroje atras keletą minučių pasimėgauti gardžia kava ar kvapnia arbata, tad šių gėrimų rinkinys bei prabangus puodelis gali tapti puikia dovana, priminsianti verslo partneriui apie jus kiekvieną atokvėpio minutę.

Galvosūkis

Dovanų parduotuvėse galite išvysti įdomių galvosūkių, kurie ne tik lavina intelektą, bet ir gali tapti puikia interjero puošmena. Galvosūkių yra labai įvairių ir verslo žmonėms jie iš tiesų yra naudingi – lavina mąstymą, skatina ieškoti išeičių iš pačių sudėtingiausių situacijų ir pan.

Liniuotė ūgiui matuoti

Jei jūs savo verslo partneriui bendradarbiaujate daug metų ir žinote, kad tas žmogus gali pasigirti puikiu humoro jausmu – kodėl gi jam nepadovanojus liniuotės ūgiui matuoti? Ant liniuotės nepamirškite užrašyti ir smagaus sveikinimo ar palinkėjimo verslo partneriui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *