Vertikalios žaliuzės – kai prabyla praktika

Įvairių rūšių vertikalios žaliuzės yra puiki alternatyva visų įprastoms užuolaidoms. Jos yra labai praktiškos dauguma atžvilgių.

Pirmiausia, jos kaupia kur kas mažiau dulkių nei horizontalios žaliuzės. Jos taip pat lengvai valomos – pakanka minkšto drėgno skudurėlio, ir šios žaliuzės vėl atrodo lyg naujos.

Galima rinktis iš keleto vertikalių žaliuzių tipų: vertikalios tekstilinės, plastikinės ir žaliuzės nuo saulės ir karščio. Pastarosios puikiai padeda sumažinti išlaidas, nes galite reguliuoti patenkančios saulės kiekį į patalpą, tad reguliuojate ir reikiamą temperatūrą. Plastikinės žaliuzės ypač tinka tokiose patalpose kaip virtuvė ar vonia, nes yra atsparios karščiui, drėgmei, nesideformuoja, ant jų beveik nesikaupia dulkės, be to, jos yra labai lengvai valomos. Tekstilinės žaliuzės ne tik puikiai išsaugo privatumą, bet ir „pagyvina“ namus: Jūs galite sukabinti ant žaliuzės skirtingų spalvų bei audinių juosteles ir taip susikurti unikalius raštus, kurie padarys Jūsų žaliuzes vienetinėmis.

Kiekvienas žaliuzių tipas yra skirtingas, todėl mūsų šeima padarė tokį sprendimą: plastikinės vertikalios žaliuzės kabo virtuvėje ir vonioje, žaliuzės nuo saulės ir karščio – miegamuosiuose, o tekstilinės – svečių kambaryje. Gal toks variantas tinka ir Jums? Išbandykite!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *