Vestuviniai, sužadėtuvių žiedai – kur jų gauti?

Galvojate pagaliau imtis to svarbiausio žingsnio žengti prie altoriaus? Jums teks skirti nemažą dėmesį būtent visam planavimui. Žinoma, čia pirmiausia reikėtų pabrėžti, kad sužadėtuvių žiedai turėtų būti perkami iš anksto ir didžiausias klausimas turi būti užduotas dar prieš pačių vestuvių planavimą. Jeigu jau imatės vestuvių planavimo darbų, tai svarbiausias apsektas yra tas, kad joms teks skirti nemažą biudžetą – vestuvės turi būti iškilmingos, todėl joms pasiruošti reikia tinkamai. Žinoma, dabar reikėtų žinoti, kad sužadėtuvių žiedai nėra vienintelės išlaidos – tai pačios mažiausios, o didesnės dar bus numatomos ateityje.

Kalbant apie vestuvių papuošalus, tai reikėtų išskirti tai, kad sužadėtuvių žiedai nėra naudojami oficialios ceremonijos metu. Jums teks įsigyti būtent vestuvinius žiedus. Žinoma, papuošalų daugiau turės jaunoji – auskarai, grandinėlės ir kt. Labiausiai reikėtų akcentuoti tai, kad vestuvinių žiedų įsigijimas yra galimas keliais variantais.

Tiek sužadėtuvių žiedai, tiek ir vestuviniai yra gaminami juvelyrų , o tai reiškia, kad juos tiesiog galite užsisakyti. Be abejo – vestuviniai žiedai dažniausiai yra akcentuojami iš aukso, todėl turėtumėte žinoti, kad už juos teks pakloti nemažą sumą.

Reikėtų pastebėti, kad sužadėtuvių žiedų įsigijimo metu, jūs galbūt išleisite mažiau (čia kalbame apie pasipiršimą), nes jums teks pirkti tik vieną žiedą, o vestuvių metu jums jau reikės dviejų. Kas liečia pirkimą, tai visus žiedus galite užsisakyti pagal savo norus. Tai reiškia, kad juvelyrui galite pateikti užsakymą, kad šis sukurtų tokius žiedus kokius tik norite – aišku tam reikės skirti pinigų, nes tokie specialistai juk už ačiū nedirba.

Kalbant apie žiedų dirbinimą, tai turėtumėte žinoti, kad juos juvelyras gali gaminti tiek iš savo medžiagų, tiek ir iš jūsų. Trumpai tariant, jeigu turite kažkokių aukso atsargų, tai neabejotinai jas galite įteikti juvelyrui – šis jūsų auksą išlydys ir sukurs tobulus žiedus. Tai galioja bet kokių žiedų gaminimui – tie sužadėtuvių, tiek vestuvinių, tiek ir įprastų.

Žiedų dirbinimas yra gana brangoka paslauga, nes čia teks įdėti nemažai darbo juvelyrui, tačiau kaip minėjome – aukso atsargas galite pasiūlyti ir jūs ir čia galime pabrėžti, kad neretai juvelyrai sutinka tam tikrą aukso dalį pasilikti būtent sau už atliktą darbą t.y. jeigu aukso liks, tai jį juvelyras turės gražinti, tačiau, galbūt jis pasiūlys galimybę juo sumokėti už žiedų dirbinimą. Paprasčiausiai, jeigu norite sužinoti daugiau informacijos apie žiedų įsigijimą ir gaminimą – kreipkitės į patikimą juvelyrinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *