Vestuvių fotografai pataria: Svarbios smulkmenos vestuvių dieną

vestuves-148

Vestuvių fotografai pataria: Svarbios smulkmenos vestuvių dieną

Kruopštus planavimas net prieš metus tai ne vienos būsimos nuotakos malonus užsiėmimas. Daromi sąrašai, skaičiuojami svečiai, paukščiukais žymimi padaryti ir dar nebaigti darbai. Bet kodėl vestuvių dieną visdėlto kartais atsiranda smulkmenų, kurios nors ir mažos bet vistiek nėra malonios.

Vestuvinė suknelė. Išsvajota, ilgai ieškota, ideali … tik nuotakai ji neduoda ramybės vestuvių dieną.
Dažniausiai pasitaikančios problemos su suknele tai jos nepatogumas. Grožis lieka grožiu bet kai suknelė krenta žemyn, spaudžia liemenį, kas sekundę ją reikia prilaikyti, kad nenuslystų, arba sunku su ja net žingsnį žengti dėl siauro praskiepo, begalinių klosčių. Rinkdamiesi suknelę neskubėkite, pabūkite su ja kiek ilgiau, pajuskite ar jums patogu. Vestuvių dieną fotografas paprašys ne tik pasivaikščioti, teks galbūt ir pašėlioti ir juk nenorėtumėt, kad jūsų judesius ribotų nepatogi suknelė.

Nuometas. Jei segėsite nuometą, pasirūpinkite, kad jis būtų pritvirtintas pakankamai tvirtai. Neretai nuometas netik nesilaiko plaukuose bet pasitaiko, kad tiesiog nukrenta nuo sagučių, įsmeigtų šukų. Vestuvių fotografai dažnai naudoja nuometą meninėms nuotraukoms išgauti, tad pasirūpinkite, kad netektų didžiąją dalį laiko tvarkyti ir nuolatos iškritus segti jo į plaukus.

Ir visdėlto svarbiausia jūsų nuotaika ir emocijos. Kad ir kris suknelė ar nesilaikys nuometas, griauš bateliai, neparodykite savo nepasitenkinimo ir susirūpinimo. Vestuvių fotografas stengiasi įamžinti kiekvieną ypatingą jūsų šventės akimirką, tad pasistenkite, kad tos akimirkose būtų tik teigiamos emocijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *