Vestuvių fotografas: kaip jį rasti?

vestuviu fotografas

Planuojate vestuves ir labiausiai nerimą kelia tam tikrų paslaugų užsakymas? Savaime suprantama, kad planuojant tokią išdidžią dieną, pasitaiko įvairių problemų, tačiau svarbiausia yra nenuleisti rankų ir ieškoti geriausio sprendimo. Kalbant apie specifinių paslaugų užsakymą, tai čia reikalingas ypatingas dėmesys, nes kaip jau žinote – netinkamas pasirinkimas gali sugriauti visą jūsų šventę. Šiuo atveju norime apibendrinti, kaip turėtų būti ieškomas tinkamas vestuvių fotografas, kuris galėtų įamžinti svarbiausias šios šventės akimirkas.

Draugai, pažįstami žmonės bei artimieji gali būti tas ramstis, kurį reikėtų remtis ieškant fotografo. Trumpai tariant, juk kažkas iš jūsų artimų žmonių rato jau yra atšventę savo dieną, todėl galite pasinaudoti jų patirtimi. Tokiu atveju galite jų teirautis ar jie buvo patenkinti pasamdytų vestuvių fotografu ir aišku, jeigu atsakymas teigiamas, tai kodėl nepasinaudojus jo paslaugomis ir jums? Žinom, būtinai išsiteiraukite kainos už atliktą darbą, nes galbūt jis bus jums nepriimtina, tačiau tai dar nereiškia, jog ir kitų fotografų įkainiai yra analogiški.

Kitas būtas rasti vestuvių fotografą, tai ieškoti internete. Paprasčiausiai jūs nesunkiai jį galite rasti pasinaudodami paieškos sistemomis ir įrašę frazę „vestuvių fotografas“. Jums grąžins daugybę rezultatų, todėl čia laiką gaišite tik rinkdamiesi kurio paslaugomis pasinaudoti. Verta pabrėžti, jog čia reikėtų žvalgytis ir į įkainius bei kitus fotografų reikalavimus. Neretai kai kurie jų reikalauja, jog jie būtų atvežami į vietą, todėl jeigu jūs esate iš kito miesto, tai turėtumėte skaičiuoti ir fotografo vežiojimo išlaidas, o tai būtų papildomas mokestis jam. Žinoma, kai kurie jau įkainius nustato ir su keliavimo kaštais, todėl belieka tik pasiteirauti ko galėtumėte tikėtis už konkrečia kainą.

Bene paprasčiausiais būdas – vartyti interneto skelbimų portalus ir dairytis paslaugų kategorijose. Jose tikrai raiste ne vieną fotografą, kuris galėtų atlikti visą darbą jūsų šventės metu. Žinoma, čia galioja analogiškos taisyklės – teiraukitės kainos ir kitų sąlygų.

Svarbiausia yra tai, jog pasirinku vestuvių fotografą, būtina jo reikalauti, kad pateiktų jau atliktų darbų sąrašą t.y. parodytų bent kelias nuotraukas iš praėjusių vestuvių, kuriose dirbo. Iš nuotraukų nuspręsite ar jis jums yra tinkamas ir ar sugebės pateisinti visus jūsų lūkesčius, nes turite žinoti – kiekvienas fotografas turi ir skirtingą techniką ir svarbiausia – skirtingos įgūdžius, todėl net ir jų patirtis bei kruopštumas turi būti itin dėmesingai analizuojami, jog pasirinkus jo paslaugas, netektų nusvilti gautomis nuotraukomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *