Video registratoriai

video registratoriaiDauguma vairuotojų Lietuvoje jau žino kokią apsaugą teikia naujausi video registratoriai, tačiau ne visi jie skuba įsigyti šiuo įrenginius, tuo labiau, kad kai kurie pasirenka ir pigiausius variantus, kurie neretai neduoda jokios naudos. Renkantis video registratorių būtina atsižvelgti į gamintoją bei kainą. Taip pat svarbu žiūrėti ir kokią reputaciją turi parduotuvė. Ne paslaptis, kad internete šių registratorių kainos yra mažesnės, todėl čia ir pirkėjų sulaukiama gerokai dažniau. Tiesa, el. parduotuvėse šiuose registratorius galima įsigyti ne tik už mažą kainą, bet ir gauti itin kokybišką įrenginį, kuriam bus taikomas atitinkamas garantinis aptarnavimas.

Perkant video registratorius, būtina atsižvelgti į gamintoją – jeigu matote, kad įrenginys nėra pažymėtas jokiu prekės ženklu, nemaža tikimybė, kad tokioje el. parduotuvėje yra prekiaujama kiniškais gaminiais, kurie yra nekokybiški ir nepatvarūs. Kai kurie gaminiai apskritai gali neveikti, nes trečiųjų šalių gamintojai visada sugeba pateikti ir gana nemalonių staigmenų. Perkant video registratorių, būtinai žiūrėkite ar yra nurodomas prekinis ženklas – pagal jį galėsite ieškoti atsiliepimų apie kokybę. Visada visi įrenginiai sulaukia įvertinimų – jei ne Lietuvoje, tai užsienio portaluose tikrai rasite nemažai informacijos tiesiog suvedus įrenginio pavadinimą.

Video registratorius visada siūloma rinktis pagal kainą. Ne, jums nereikia pirkti paties pigiausio varianto – net gi priešingai, kuo brangesnis įrenginys, tuo jo kokybė bus aukštesnė. Ta aukšta kokybė pasireiškia tuo, kad registratorius nesuges po pirmųjų naudojimo dienų. Jis filmuos itin aukštos raiškos vaizdus, o taip pat ir budėjimo laikas bus gerokai ilgesnis. Esmė tame, kad kuo brangesni registratoriai, tuo ilgiau juos galima naudoti t.y. talpa bus didesnė. Kai kurie registratoriai paprasčiausiai įrašo vaizdą ant viršaus t.y. pasibaigus įrašo limitui, pats galas įrašo yra nukerpamas ir filmuojama toliau. Kuo brangesnis registratorius, tuo tas laikotarpis bus ilgesnis. Aiškiau kalbant, kai kurie registratoriai gali pateikti vienos dienos įrašą, kiti gali pateikti net ir kelių dienų. Viskas priklauso nuo įrenginio kainos bei gamintojo, todėl jokiu būdu šių įrenginių neieškokite pagal mažiausią kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *