Virtuves baldai

Kaip susirasti gerus baldus virtuvei?

Virtuves baldai

Virtuves baldai

Virtuves baldai yra kiekvienos virtuvės interjero pagrindas. Visgi, išsirinkti patogius, praktiškus ir stilingus baldus nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti. Baldai yra ilgalaikė investicija, todėl kiekvienas nori, jog brangiai atsieinantis pirkinys tarnautų nuo kelių iki keliolikos metų. Ar realu rasti tokius baldus? Kur jų ieškoti ir kokių kainų tikėtis?

Virtuvės dydis

Ieškodami naujų baldų, pradėkite nuo virtuvės dydžio matavimų. Nepasitikėkite akimi. Centimetrai yra geriausias garantas, jog baldai tikrai tilps. Jeigu gyvenate senos statybos bute, tikriausiai Jūsų virtuvė yra be galo maža. Atsisakykite noro pirkti milžiniškus baldus, nes jie nepaliks vietos įeiti žmogui. Erdvumas įmanomas net ir mažose patalpose, jeigu įsigysite kompaktiškus baldus.

Visuomet įvertinkite tai, kaip įnešite į namus baldus. Jeigu perkate išardytus, tuomet didesnių problemų nebus, tačiau, jeigu ketinate pirkti jau surinktus, pagalvokite, ar jie tilps į Jūsų laiptinę, ar tilps pro duris. Baldai dažnai užstringa tarpduryje arba nepasisuka siaurose laiptinėse. Kartais žmonės bando baldus įkelti per langą, tačiau tai padaryti nepavyks, jeigu gyvenate labai aukštai.

Baldų parduotuvės

Baldus galima įsigyti keliais būdais. Pats populiariausias yra apsilankymas baldų parduotuvėse. Virtuves baldai pardavinėjami praktiškai visuose baldų centruose. Kiekviename iš jų, asortimentas pakankamai platus, tačiau ne visuomet rasite tai, ko ieškote. Didesnis pasirinkimas yra specializuotose baldų parduotuvėse. Čia rasite ne tik įdomesnių baldų modelių, bet ir galėsite susitarti dėl nestandartinių baldų gamybos. Virtuves visuomet papuošia išskirtiniai, originalūs baldai, kuriuos realu turėti kiekvienam.

Kitas būdas nusipirkti virtuves baldus yra apsilankymas turguje. Lietuvos turguose apstu prekeivių, kurie importuoja užsienio gamintojų produkciją ir parduoda ją pigiau negu rinkos kaina. Virtuves baldai Siauliuose arba virtuves baldai Panevezyje turguje yra vieni populiariausių. Visgi, turguje niekas negarantuos, jog baldai bus patvarūs, pagaminti iš ilgaamžių medžiagų ir t.t. Neturėdami garantijos, Jūs rizikuojate. Pirkdami iš parduotuvių, kur suteikiama garantija, būsite apsaugoti patys ir Jūsų piniginė.

Trečiasis pasirinkimas yra internetas. Lietuvoje elektroninės parduotuvės vis plačiau populiarėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *