Vonios kambario baldai – kokius pasirinkti?

Vonios kambario baldai neretai reikalauja plačiau atverti savo piniginę. Iš tiesų, čia labai svarbi kokybė, todėl norint nenusivilti savo sprendimu reikia skirti tam šiek tiek brangaus laiko bei pastangų, įvertinti siūlomą pagalbą renkantis.

Labai svarbu pasirinkti kokybišką medžiagą, kadangi drėgmėje prastos kokybės baldai kaipmat išsibanguos ar kitaip susigadins, atsiras akivaizdūs pakitimai spalvoje. Sutikite, tai atrodo ne kaip. Todėl siūloma rinktis tvirtas, ilgaamžes, kiek brangesnes medžiagas. Puikiai vonioje tinka kvarcas.

Kvarcas ir vonios kambario baldai dera tarpusavyje idealiai, ypač įrenginėjant erdvesnes patalpas, siekiant aukštesnės kokybės ar norint sukurti ypač prabangų vaizdą (tai aktualu ir atliekant investicinį būsto remontą, kuomet siekiama gauti maksimaliai naudos parduodant). Pasidairykite pavyzdžių – maloniai nustebsite pamatę puikų kvarco derinį vonios kambaryje.

Siūlome renkantis vonios kambario baldus apsvarstyti kvarco ar marmuro, akmens ir medžio masyvo (būtinai tinkamai impregnuoto ir paruošto) derinius. Tai vienas geriausių pasirinkimų, norintiems geriausio kokybės ir stiliaus derinio. Su tuo sutinka daugelis dizainerių, architektų ir kitų susijusių specialistų.

Nors beveik visuomet gali kilti noras šiek tiek sutaupyti, vonios kambario baldams siūlome skirti daugiau lėšų ir laiko, nes tai tikrai labai kokybės reikalaujanti patalpa. Be viso to, vieną kartą išleidę kiek daugiau sutaupysite – nereikės po kelerių metų (o gal ir dar anksčiau) vėl atlikti atnaujinimo darbų vonioje. Taigi, pasitvirtina dažnai minimas posakis, kad skūpus moka du kartus.

Daugybė kvarco ir kitų tvirtų medžiagų privalumų pastebi dažniausiai brangesnių, prestižinėse vietose esančių būstų savininkai. Tačiau pastebima, kad vis dažniau apie kokybę pradeda galvoti ir pigesnių (tačiau retai ekonominės klasės) būstų savininkai, vyresnės šeimos. Tikėtina, gyvenimiška patirtis parodo, jog kokybė yra svarbiau nei kaina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *